• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Działki na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 1 057

15822898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633194 15822898 Działka położona przy ul. Głogowskiej w Rudnej w odległości 2 km od centrum miasteczka. Dostęp bezpośrednio z drogi asfaltowej. Otoczona wyłącznie działkami zarządzanymi przez Skarb Państwa, przede wszystkim Lasy Państwowe. Łączna powierzchnia 9,69 h...

Rudna (Dolnośląskie, gm. Rudna)

2 900 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
97690 m2
-
15889364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27848897 15889364 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2010 m², położona w malowniczej miejscowości Kletno, w otoczeniu gór i natury.Nieruchomość ma kształt trapezu oraz lekko pochylony teren, co daje wyjątkowe możliwości aranżacyjne &n...

Kletno (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

329 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
2010 m2
-
15509479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z projektem Kotla 20118176 15509479 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiaktel. 513 383 116OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Działka budowlana o numerze 125811 o powierzchni 0,1200 ha usytuowana w miejscowości Kotla, pow. głogowski. Działka w kształcie prostokąta o wym. ok. 20 ...

Kotla (Dolnośląskie, gm. Kotla)

109 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15890583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879704 15890583 Na podstawie § 6 ust. 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów i rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2213), zamieszcza się:Wyciąg z ogłoszenia BURMISTRZA S...

Szczytna (Dolnośląskie, gm. Szczytna)

150 000 PLN

-
-
971 m2
-
15890633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882641 15890633 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Wrocławiem - Bielany Wrocławskie, przy ul. Polarnej. To idealna propozycja dla osób marzących o budowie komfortowego domu w spokojnym otoczeniu, z j...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

957 000 PLN

-
-
870 m2
-
15877945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27585988 15877945 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIDZIAŁKA SPRZEDANAPodstawowe informacje:Działka budowlana przy ul. Klasztornej na wrocławskich Wojszycach, o powier...