• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 465

15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
14407706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31803 14407706 Wołów, budynek usługowy, 2027 m2, sprzedam, 730 000 zł. Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Główny budynek to obiekt o powierzchni prawie 1 900 m2, 4-kondygnacyjny w całości podpiwniczony, składający się z trzech połączonych...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (361 zł/m2)

12
1
2021 m2
-
15436493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18511268 15436493 Głogów, ul Magazynowa, działka, obiekt inwestycyjny, powierzchnia 3149 m2, sprzedaż, cena 1500 000 zł. UMOWA PRZEDWSTĘPNA. - Powierzchnia całkowita budynku: 1900 m2 z tego parter: 1500 m2 i antresola: 400 m2 - Powierzchnia działki: 31,49 ar...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 500 000 PLN (789 zł/m2)

8
1
1900 m2
-
15870830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27440839 15870830 Głogów, Stare Miasto, Młyńska, lokal 87 m2, sprzedam, 545 000 zł. Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni łącznej 87 m2, przy ul. Młyńskiej na Starym Mieście. Dotychczas użytkowany był jako gabinet lekarski. Położony ...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

545 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
1
87 m2
2004
15242323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 13614460 15242323 Głogów, zakład produkcyjny, 611 m2, sprzedam, 1 200 000 zł Na sprzedaż kompletnie wyposażony zakład produkcji figur ogrodowych. Cena zawiera cały osprzęt do produkcji, w tym dwie sprężarki o dużej wydajności (nowa tłokowa i śrubowa) oraz ogromną...

Głogów (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 200 000 PLN (1 964 zł/m2)

4
1
611 m2
-
15411366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 17934883 15411366 Telefon bezpośredni do Agenta:5*0*4***8*7*8***5*9*6Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego położonego w ścisłym centrum miejscowości Świerzawa przy pl. Wolności nr 44, 16 km od Złotoryi i 22 km od Jeleniej Góry. Lokal mieści ...

Świerzawa (Dolnośląskie, gm. Świerzawa)

195 000 PLN (1 413 zł/m2)

2
-
138 m2
1900
15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15890635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882672 15890635 Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu INVITE- Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać na zdjęciach, bez najemców, gotowy do sprzedaży i szybkiego ro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (12 216 zł/m2)

1
-
77.77 m2
2014
14642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20451 14642222 XVIII WIECZNY PAŁAC W SERCU WROCŁAWIA NA SPRZEDAŻ(English descripction below)Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego Starego Miasta, przy ulicy Kazimierza Wielkiego.Nieruchomość składa się...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

20 000 000 PLN (5 287 zł/m2)

12
-
3783 m2
1787
15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019