• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 377

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15746850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089342 15746850 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602Mieszkanie trzypokojowe z antresolą i pięknym, dużym tarasem!Powierzchnia użytkowa ok.58,70 m2:- salon z aneksem - ok. 15,71 m2,- sypialnia - ok. 10,01 m2,- łazienka - ok. 4,52 m2,- przedpokój - ok. 8...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15584170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21859060 15584170 KontaktSebastian Święcicki 602 101 602Mieszkanie wykończone pod klucz bez kuchni i AGD. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do bezpiecznego i komfortowego zakupu.Lokalizacja:Inwestycja położona jest na wrocławskim Psim Polu w dynamicznie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

540 000 PLN (16 875 zł/m2)

2
-
32 m2
2024
15452499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18890920 15452499 Sebastian Święcicki602 101 602SDP Nieruchomości3-POKOJOWE MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUWrocław, Psie Pole 53,34 m 1- piętro 2 balkony garaż podziemny komórka lokatorskaLokalizacja: Wrocław, Psie Pole (granica Polanowic i Poświętnego)Powierzchnia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (13 427 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15890418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877137 15890418 Opiekun oferty:Krzysztof DudekFunkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem.Lokalizacja:Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostępem do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 600 PLN (16 400 zł/m2)

2
-
34 m2
2027
15724031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650452 15724031 Opiekun oferty: WIOLETTA GRZESIAKtel. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta wyłącznie w SDP NieruchomościPolecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Klecinie.Lokal całkowicie wyposażony i urządzony w wysoki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
14739144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 31864 14739144 Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 46,56 m2 w cenie 363 168 zł. WAKACYJNA PROMOCJA. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe o podwyższonym standardzie wykończenia. W inwestycji przewid...

Głogów (.) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

363 168 PLN (7 895 zł/m2)

2
1
46 m2
2022
14637894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31837 14637894 Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 61,52 m2 w cenie 479 856 zł. WAKACYJNA PROMOCJA. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe o podwyższonym standardzie wykończenia. W inwestycji przewid...

Głogów (.) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

479 856 PLN (7 866 zł/m2)

3
1
61 m2
2022
15890696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883192 15890696 Głogów, ul Smolna, mieszkanie, 4 piętro, sprzedaż, 369 000 zł, cena do negocjacji. Na sprzedaż atrakcyjnie położone, trzypokojowe mieszkanie o pow. 64 m2, usytuowane na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym. Całkowita powierzchnia po podłodze...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

369 000 PLN (5 857 zł/m2)

3
1
63 m2
-
14767610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 31880 14767610 Głogów, ul Głowackiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 64,74 m2 w cenie 556 764 zł. Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji , Budynek 7- piętrowy, na parterze lokale użytkowe, klatki schodowe o podwyższonym standardzie wykończe...

Głogów (.) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

556 764 PLN (8 699 zł/m2)

3
1
64 m2
2022
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970