• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Głuszyca Kolejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kolejowa i Głuszyca

Znaleźliśmy 937 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dolnośląskie

15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15878942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602831 15878942 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje wiele możliwości wykorzystania - zarówno do zamieszkania, jak i jako ...

Olszyna (Dolnośląskie, gm. Olszyna)

420 000 PLN (1 927 zł/m2)

8
3
218 m2
1970
15799306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26185178 15799306 Na sprzedaż - wyjątkowy dom szachulcowy z historią (ok. 1820 r.)Na sprzedaż niezwykła nieruchomość z charakterem - historyczny dom o konstrukcji szachulcowej, którego początki sięgają około 1820 roku. To miejsce z duszą, w którym historia spotyka się...

Chmielno (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

499 000 PLN (1 715 zł/m2)

5
2
291 m2
1820
15735002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24849506 15735002 Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki!Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym.Na parterze domu znajduje się cześć dzienna...

Bojanice (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 580 000 PLN (8 681 zł/m2)

6
2
182 m2
2010
15890443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kanalizacja , pompa, garaż, las 27877163 15890443 BEZ PROWIZJI I PCC!Nowoczesny dom 4 pokoje garaż możliwość dużej kuchni prywatny ogród Ratyń - WrocławKameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części Wrocławia - Ratyń. Funkcjonalny układ 4 pokoi z możliwością adaptacji garażu ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

840 080 PLN (8 078 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15861601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27208642 15861601 AGENT PROWADZĄCY:SVITLANA LUTS Tel: +48 602 101 602Serdecznie polecam dom w miejscowości Pruszowice. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to nieruchomość położona w cichej okolicy, dom otaczają tereny z...

Pruszowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

799 000 PLN (8 685 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15561009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom 270 m2. Można zaaranżować 3 apartamenty. 21342228 15561009 Kudowa-Zdrój Nowy dom 270 m² 3 apartamenty Działka 1414 m² Idealny pod inwestycję lub działalnośćNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji w Kudowa-Zdrój — nowoczesny, całkowicie odbudowany budynek o powierzchni ok. 270 m², poł...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

7
2
270 m2
2017
15844205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26824292 15844205 Dziadowa KłodaOferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki.Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lub masz pomysł na biznes z taką nieruchomością, to ta oferta skierowana jest właśnie ...

Dziadowa Kłoda (Dolnośląskie, gm. Dziadowa Kłoda)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

6
1
120 m2
2011