• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wróblowice Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wróblowice i Słoneczna

Znaleźliśmy 930 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dolnośląskie

15858920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27157430 15858920 Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, Świdnica!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.Nieruchomość o powierzchni ok. 245 m, usytuowana na działce o powierzchni ok....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 190 000 PLN (4 857 zł/m2)

6
2
245 m2
1994
15766600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506475 15766600 Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna!Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy sypialnie, łazienki, pomieszczenie gospodarcze, hol oraz wiatrołap.Dom o...

Lutomia Górna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 000 PLN (17 470 zł/m2)

4
1
83 m2
2023
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15891325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894979 15891325 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15848762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947500 15848762 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliź...

Tyniec Mały (Bielany wrocławskie) (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 250 000 PLN (7 716 zł/m2)

6
1
162 m2
2025
15878942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602831 15878942 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje wiele możliwości wykorzystania - zarówno do zamieszkania, jak i jako ...

Olszyna (Dolnośląskie, gm. Olszyna)

420 000 PLN (1 927 zł/m2)

8
3
218 m2
1970
15799306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26185178 15799306 Na sprzedaż - wyjątkowy dom szachulcowy z historią (ok. 1820 r.)Na sprzedaż niezwykła nieruchomość z charakterem - historyczny dom o konstrukcji szachulcowej, którego początki sięgają około 1820 roku. To miejsce z duszą, w którym historia spotyka się...

Chmielno (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

499 000 PLN (1 715 zł/m2)

5
2
291 m2
1820