• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: dolnośląskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15887911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27797124 15887911 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja:Kierpcówka 11. Budynek usytuowany na wysokości ponad 1000m n.p.m. na dużej działce o powierzchni 4000 m2, z wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi. Wygodny całoroczny dojazd bez konieczności zakład...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

650 000 PLN (20 313 zł/m2)

1
-
32 m2
2007
15827444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ 22km od Gdańska Pszczółki 26599512 15827444 DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY 8 228 m² PSZCZÓŁKI 22 KM OD GDAŃSKANa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 228 m², położona w miejscowości Pszczółki, zaledwie 22 km od centrum Gdańska.Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca n...

Pszczółki (Pomorskie, gm. Pszczółki)

449 000 PLN

-
-
8228 m2
-
15790625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w Iławie, ul. Odnowiciela 25971247 15790625 Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak u siebie - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie położone na 2. piętrze w spokojnej części Iławy. Lokal został urządzony w przemyśl...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

370 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
41 m2
2014
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15891078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885898 15891078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerGotowe do wprowadzenia mieszkanie z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Kolorowej 19 w Ursusie – dzielnicy, która łączy kameralny charakter, dużo zieleni i świetną komunikacj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 000 PLN (19 897 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15859869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27177823 15859869 Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt i posiada dojazd drogą gminną o charakterze polnym, co zapewnia...

Zarzyce Wielkie (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

99 000 PLN

-
-
10268 m2
-
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15805683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26314358 15805683 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 70,70 ara, położona w Młodziejowicach (gm. Michałowice), przy ul. Awdańców. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym przeznaczeniem w MPZP oraz świe...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 500 000 PLN

-
-
7070 m2
-
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-