• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 799

15416795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18056125 15416795 Opiekun oferty:Jakub BorońskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż budynek hotelowy o powierzchni całkowitej 729 m2, położony przy cichej, spokojnej ulicy w Szczawnie Zdroju, nieopodal Parku Szwedzkiego, 500 metrów od zabytkowego Parku Zdrojow...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

1 750 000 PLN (2 401 zł/m2)

11
-
729 m2
-
15412104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17950122 15412104 Mieszkanie z największym potencjałem w okolicy!Opiekun ofertySebastian Matczaktel: 602 101 602Opis nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w kamienicy w centrum miasta na ulicy Energetycznej, tuż obok Ronda Powstańców Śląskich. Jest bardzo przestronne ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (8 990 zł/m2)

4
-
100 m2
1915
15400927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17709752 15400927 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na trzec...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 970 000 PLN (17 909 zł/m2)

6
-
110 m2
1919
15397097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17619335 15397097 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 68m2 położona jest n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (36 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15357471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710480 15357471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (13 672 zł/m2)

3
-
128 m2
1792
15357465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710464 15357465 Opiekun oferty:Kruszyński Jakubtel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne,- Ogrzewanie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 144 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
88 m2
1792
15301100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 15180364 15301100 MIEJSCE POSTOJOWE NA KĘPIE MIESZCZAŃSKIEJDo sprzedania miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych, niezależnych obok siebie w cenie 105 000 zł. Wjazd od ulicy Dmowskiego, brama na pilota.Poziom - ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

55 000 PLN (3 929 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15163141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11374963 15163141 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 Mieszkanie z garażem i dużą komórką - idealne dla pary!Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,46 m2 z dużą loggią 10,22m3 oraz komórką lokatorską na tym samym piętrze. Zamykane ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (15 298 zł/m2)

2
-
47 m2
2008
15159142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11250086 15159142 OPIEKUN OFERTY:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602 Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bielanach WrocławskichUkład pomieszczeń:I POZIOM - pokój do pracy, salon, kuchnia z oknem, łazienkaII POZIOM - otwarta antresola z możliwością całkowit...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

739 000 PLN (9 724 zł/m2)

3
-
76 m2
2006
15125796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10436646 15125796 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Kompleks budynków po szpitalu powiatowym w miejscowości Góra.Otoczenie nieruchomości:Góra to miasto na prawach miejskich, którego powierzchnia to 13,65 km2.Liczba ludności Góry to 10 911 osób, gminę Gó...

Góra (Dolnośląskie, gm. Góra)

2 250 000 PLN (418 zł/m2)

11
-
5378 m2
-
15057663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8463487 15057663 GRUNT POŁOŻONY W PÓŁNOCNO-ZACHODNIEJ CZĘŚCI MIASTA KŁODZKA.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602LOKALIZACJA:Działka znajduje się w miejscowości Kłodzko.PARAMETRY:Działka niezabudowana o powierzchni 9858 m2.MEDIA:- prąd- woda - kanalizacj...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

906 936 PLN

-
-
9858 m2
-
14909605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4526778 14909605 Opiekun oferty:Tomasz LeimanNr Licencji PFRN 28679tel. 602101602 DUŻA DZIAŁKA Z DUŻYM DOMEMDom jest położony w miejscowości Lubiel niedaleko autostrady S5. Dom przeszedł generalny remont wraz z wymianą wszystkich instalacji w 1999 roku. Nieruchomość ...

Lubiel (Dolnośląskie, gm. Wąsosz)

999 999 PLN (2 222 zł/m2)

7
-
450 m2
1999