• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 766

15692287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24040699 15692287 Przestronny dom na dużej działce 4000 m Wrocław 195 m 6 pokoi SaunaOpiekun oferty:Natalia Sobczyńska +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje ciszę i...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 000 PLN (17 944 zł/m2)

6
2
195 m2
2000
15687658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23970123 15687658 Do sprzedaży działka o powierzchni 8,63 arów. Dostęp do drogi publicznej.Opiekun oferty:Barbara BoberPośrednik w obrocie nieruchomościamiNr licencji PFRN 23784tel. 602 101 602***Tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie nieruchomości:Wjazd na działkę od ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

863 000 PLN

-
-
863 m2
-
15670019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23625558 15670019 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

513 000 PLN (10 469 zł/m2)

1
-
49 m2
2025
15666954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23591359 15666954 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry!Otoczenie nieruchomości:Pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra, malowniczo położona u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki ...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

178 740 PLN

-
-
1324 m2
-
15666959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23591355 15666959 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry!Otoczenie nieruchomości:Pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra, malowniczo położona u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki ...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

176 715 PLN

-
-
1309 m2
-
15666955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23591352 15666955 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry!Otoczenie nieruchomości:Pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra, malowniczo położona u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki ...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

184 680 PLN

-
-
1368 m2
-
15666947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23591348 15666947 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry!Otoczenie nieruchomości:Pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra, malowniczo położona u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki ...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

422 820 PLN

-
-
3132 m2
-
15661961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23491843 15661961 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel: 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- PAKA - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde z mieszkań posiada loggię. Powierzchnia całkowita lokalu 91,66 m...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 070 PLN (16 188 zł/m2)

4
2
91 m2
2020
15660477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23465197 15660477 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie parterowe w szeregu na Oporowie! Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego budynku w z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (12 808 zł/m2)

4
1
78 m2
2007
15657201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23425597 15657201 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje w zielonej i rozwijającej się cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

483 000 PLN (12 711 zł/m2)

1
1
38 m2
2025
15656762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23418714 15656762 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński 602 101 602Ładny drewniany dom w malowniczej i zielonej okolicy!Otoczenie nieruchomości:Osolin to malownicza miejscowość położona w pobliżu Obornik Śląskich, zaledwie kilkadziesiąt minut jazdy od Wrocławia. Otoczona la...

Osolin (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

850 000 PLN (8 763 zł/m2)

3
1
97 m2
1975
15643402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137441 15643402 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący z widokiem na Odrę, położony w cichej i zielonej części Wrocławia- Karłowice Dom położony na dużej działce 735 m2 i składa się z trzech poziomów: - przyziemie z pomieszczeniami gos...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (11 282 zł/m2)

5
2
195 m2
1970