• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 866

15768712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA | PANORAMICZNY WIDOK NA STAW| GARAŻ 25549019 15768712 Prestiżowy dwupoziomowy apartament 74 mkw z tarasem i widokiem na wodę Ostatnie piętro Budynek z windą Panoramiczny taras  Cisza i prywatność mogą stać się tutaj twoją codziennościa.Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących przestrzeń, komfort ora...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

998 000 PLN (13 486 zł/m2)

4
2
74 m2
2015
15849202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26960778 15849202 Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kuźniczej, zaledwie 100 metrów od Rynku. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w budynku z windą.Lokalizacja oraz układ pomieszczeń sprawiają, że mieszkanie jest idealnym produktem inwestycyjnym np...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 000 PLN (14 984 zł/m2)

4
-
62 m2
1985
15849130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958973 15849130 Nowe budownictwoMIESZKANIE JEST GOTOWE DO WPROWADZENIA: od zarazNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m², położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu na wrocławskim Jagodnie. Lokal jest odświeżony, zadbany i gotowy do zamiesz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

820 000 PLN (12 239 zł/m2)

3
-
67 m2
2017
15848610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26944981 15848610 Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe, położone w zabytkowym budynku tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu.Mieszkanie ma 46,5 m² i znajduje się na 2. piętrze kamienicy z windą. Funkcjonalne i jasne wnętrza w pełni wyposażone, w tym meble, pra...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 180 000 PLN (25 106 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15848118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26933012 15848118 Marzysz o porankach wśród śpiewu ptaków i widoku soczystej zieleni za oknem, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskiego komfortu? To mieszkanie to kwintesencja życia w najlepszym wydaniu, w najbardziej prestiżowej i zielonej części Wrocławia.N...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 090 000 PLN (18 412 zł/m2)

2
-
59.2 m2
2013
15846589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26890639 15846589 Na sprzedaż apartament wielkości 37,98 m2 położony w luksusowym Apartamentowcu nad Rzeką wzdłuż ścieżki spacerowo rowerowej, Z okien II. piętra rozpościera się cudowny i relaksujący widok na Rzeką. Mieszkanie do samodzielnej aranżacji, doskonały kszt...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (18 947 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15849635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26976447 15849635 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 58,75m2 w centrum Wrocławia przy ulicy ŚwistackiegoMieszkanie jest w pełni własnościowe, wolne od jakichkolwiek zobowiązań.Oferowana nieruchomość jest na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy bez windy.Mieszkanie jest j...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (10 536 zł/m2)

2
-
58.75 m2
1866
15785615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25887483 15785615 Na sprzedaż: przestronny dom 229 m² z osobnym mieszkaniem – Wrocław, Wojszyce.LokalizacjaPrestiżowe, ciche Wojszyce – bardzo blisko centrum Wrocławia, z szybkim dojazdem komunikacją miejską i autem. W pobliżu: szkoły podstawowe, sklepy, usługi, kości...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 590 000 PLN (6 816 zł/m2)

6
-
380 m2
-
15536856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20756372 15536856 Mieszkanie na sprzedaż, w dzielnicy Psie Pole-Zakrzów o powierzchni 84m2,w pełni rozkładowe, na drugim piętrze 4 piętrowego budynku.Na mieszkanie składa się :- 6 POKOI !- Przedpokój- Łazienka z WC- Toaleta (osobna)- Kuchnia (oddzielna)Dodatkowo :- Ba...

Wrocław (Zakrzów) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

882 000 PLN (10 463 zł/m2)

6
-
84.3 m2
1982
15305507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15312808 15305507 3-pokojowe mieszkanie, 95 m² w Centrum WrocławiaPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w ścisłym Centrum Wrocławia. Lokal charakteryzuje się unikalnym klimatem i imponującą wysokością p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (9 948 zł/m2)

3
-
95.5 m2
1888
15847135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902232 15847135 Główne atuty mieszkania:świetna lokalizacja;mieszkanie wykończone według indywidualnego projektu optymalizującego zagospodarowanie przestrzeni lokalu;okna wychodzące na podwórko, które gwarantują spokój i ciszę;niskie koszty zużycia - ogrzewanie miej...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (22 594 zł/m2)

1
-
19.43 m2
1958
15321299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15718395 15321299 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2.Nieruchomość składa się z:- salonu- sypialni- kuchni- łazienki- przedpokoju.Wszystkie instalacje zostały wymienione, co zapewnia nowoczesność i bezpieczeństwo.Doskonała lokalizacja w dzielnicy Klec...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 000 PLN (17 857 zł/m2)

2
-
42 m2
1977