• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 866

15852601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27036968 15852601 Dom z dużym potencjałem mieszkaniowym, inwestycyjnym oraz pod działalność.Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (parter + poddasze użytkowe) o pow. zabudowy 233,4 m², z wbudowanym garażem na dwa samochody (35,8 m²), położony na dużej, kształ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 000 PLN (10 583 zł/m2)

5
-
233.4 m2
2009
15846378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26884605 15846378 Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 91,1 m² (powierzchnia po podłodze ponad 100 m²), zlokalizowane w nowym budynku szeregowym.Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkaneSprzedawane z pełnym wyposażeniem – wcho...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 189 000 PLN (13 052 zł/m2)

4
-
91.1 m2
2025
15845235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26858224 15845235 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 87,5 m² z 2002 roku na wrocławskich Krzykach – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji miasta.Tu zyskujesz przestrzeń, światło i komfort, a jednocześnie żyjesz tuż obok zielonych terenówMieszkanie jes...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (10 057 zł/m2)

3
-
87.5 m2
2002
15847024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900537 15847024 Witam, sprzedam mieszkanie 50,8 m² zapewnia przestrzeń i wygodę. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z 1979 roku. Orientacja północ (kuchania i mniejszy pokój) oraz południe - bardzo słoneczne (duży pokój). Spokojni sąsiedziWyposażone jest w meble,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (9 823 zł/m2)

2
-
50.8 m2
1979
15841355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788985 15841355 Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2.W skład mieszkania wchodzi:- duży salon z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka- korytarz- przedsionek z zabudowaną, dużą szafą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (14 752 zł/m2)

2
-
54.23 m2
2015
15840687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26783612 15840687 Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, wymagające odświeżenia ilub remontu. Jeden pokój i korytarz z nowymi panelami, w pozostałych dwóch pokojach parkiet.Kuchnia i łazienka wymagają remontu. W budynku nowa winda. GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATN...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (10 926 zł/m2)

3
-
54 m2
1964
15836995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26724205 15836995 Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.Lokalizacja: centrum Wrocławia, w zasiągu spaceru wszelkie najważniejsze atrakcje miasta. Do rynku 10min spacerem.Układ pomieszczeń: salon z aneksem, dwie sypialnie oraz łazienka. Powierzchnia ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

910 000 PLN (18 678 zł/m2)

3
-
48.72 m2
2016
15840709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26784026 15840709 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na spokojnym osiedlu na Muchoborze Wielkim.GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!Cena: 679 900 złnr oferty : 1798510630OMSPrzy zakupie otrzymasz wsparcie w uzyskaniu finansowania...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 900 PLN (10 460 zł/m2)

2
-
65 m2
2006
15839022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737555 15839022 Słoneczna kawalerka w samym sercu Wrocławia – idealna lokalizacja, widoki, doskonała pod wynajem lub do zamieszkaniaNa sprzedaż jasna, słoneczna i bardzo dobrze położona kawalerka o powierzchni 33,47 m², zlokalizowana w absolutnie topowej części Wroc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

481 000 PLN (14 147 zł/m2)

1
-
34 m2
1960
15836994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26724204 15836994 Mieszkanie, w którym chce się zostać.Są mieszkania, do których wchodzisz i od razu wiesz, że to to miejsce. Takie, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, harmonię i ciepło. To właśnie jedno z nich. MIEJSCE Z CHARAKTEREM Nowoczesne, dopra...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (18 346 zł/m2)

2
-
38.1 m2
2024
15835575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26719411 15835575 Nowy APARTAMENT 3 pokojowy 72m2 klimatyzowany na 13. piętrze z narożną przeszkloną loggią 42m2 z pięknym widokiem na Odrę i miasto.Polecam serdecznie luksusowy apartament 72 m2 zlokalizowany na 13. piętrze z balkonem, który gwarantuje wspaniały widok...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 016 000 PLN (28 000 zł/m2)

3
-
72 m2
2023
15836704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26717809 15836704 Na sprzedaż klimatyzowany 73,1 metrowy apartament na chronionym osiedlu, na którym bezproblemowo zaparkujesz samochód, na dużych naziemnych parkingach. Gdzie są porządne place zabaw, boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki. Ogólnodostępna siło...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

844 000 PLN (11 546 zł/m2)

3
-
73.1 m2
2011