• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 853

15793147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26031845 15793147 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 49 m², położone w miejscowości Smolec, Gmina Katy Wrocławskie, przy ulicy Lipowej. Cena nieruchomości wynosi 329 000 PLN. Mieszkanie znajduje się na parterze jednopiętrowego budynku zbudowanego w lata...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

329 000 PLN (6 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15739102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919557 15739102 Sprzedaż mieszkania o powierzchni około 48 m² w Kątach Wrocławskich, zlokalizowanego w centrum, w malowniczym Rynku. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN, co daje 8 750 PLN za metr kwadratowy. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to dwupiętrow...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

400 000 PLN (8 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15697158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24127175 15697158 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona we wsi Piława w Gminie Mietków, tuż koło Kątów Wrocławskich. Dom o powierzchni 110 m2 użytkowej, wybudowany w 2004 roku, jest idealnym miejscem dla osób szukających komfortu, spokoju i relaksu. Cena tej w...

Piława (Dolnośląskie, gm. Mietków)

1 140 000 PLN (10 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2004
15666130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23584761 15666130 Na sprzedaż atrakcyjna działka w cenie 297000 PLN, położona w Piotrowicach, gmina Kostomłoty, powiat Środa Śląska. Ta piękna nieruchomość znajduje się na skraju wsi, oferując spokojne i malownicze otoczenie idealne dla osób szukających miejsca na bud...

Piotrowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

297 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15085606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 9294017 15085606 Duża działka rolna we wsi Dąbie w Gminie Wińsko o powierzchni 22 805 mkw. Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną na skraju małej wioski Dąbie w Gminie Wińsko.Nieruchomość idealna dla rolnika ale także jako dobra inwestycja w czasach galopującej i...

Dąbie (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

159 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
22805 m2
-
15876722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27549580 15876722 Piękna działka budowlano-usługowa o powierzchni 2178 mkw. w miejscowości Wawrzeńczyce tuż koło Mietkowa (PKP, sklepy, przychodnia, szkoła, przedszkole).Nieruchomość w spokojnej okolicy, z bezpośrednim wejściem do lasu z działki. Wjazd drogą brukową n...

Wawrzeńczyce (Dolnośląskie, gm. Mietków)

255 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
2178 m2
-
15829614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633364 15829614 Na sprzedaż luksusowy dom w Kątach Wrocławskich o powierzchni całkowitej prawie 92 mkw. Wysokiej jakości wykończenia i luksusowe smaczki wnętrzarskie w połączeniu z funkcjonalnym układem to propozycja dla małżeństw, par ale i osób ceniących sobie wyg...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 150 000 PLN (12 637 zł/m2)

3
1
91 m2
2011
15821862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633166 15821862 Na sprzedaż działka budowlana 1921 mkw. w Kątach Wrocławskich, usytuowana przy ulicy Wrocławskiej. Idealna zarówno dla rodzin, chcących osiedlić się w Katach jak i pod inwestycję na budynki mieszkaniowe. Obecny właściciel może przedstawić potencjalne...

Kąty Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 728 900 PLN (900 zł/m2)

-
-
1921 m2
-
15741340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969722 15741340 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 102, 95 m²  w malowniczej wsi Bogdaszowice w Gminie Kąty Wrocławskie. Cena za ten nowoczesny i przestronny dom wynosi 1 099000 PLN. Nieruchomość została zbudowana w 2024 roku i oferuje nowoczesne udogodnienia, ...

Bogdaszowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 090 000 PLN (5 860 zł/m2)

4
1
186 m2
2025
15573586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21609655 15573586 Nieruchomość w miejscowości Milin w gminie Mietków Na sprzedaż nieruchomość ładnie położona we wsi Milin, Gmina Mietków.Powierzchnia 2300 m2. jest to nieruchomość rolna zabudowana, pięknie położona ze starodrzewiem i sadem.Na działce prąd i woda. Doj...

Milin (Dolnośląskie, gm. Mietków)

350 000 PLN (4 375 zł/m2)

1
-
80 m2
1930
15424515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18250926 15424515 Działka w Piławie. Lokalne biuro nieruchomości w Kątach Wrocławskich poleca sprzedaż działki o powierzchni 9035 m² za cenę 150 000 zł, Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące wraz z budynkami...

Piława (Dolnośląskie, gm. Mietków)

150 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
903 m2
-
15884996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27715272 15884996 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko lasu i niedaleko jeziora Kunickiego, a jednocześnie tylko 7 km od Legnicy, 27 km do Lubina i 70 km do Wrocławia. To ideal...

Kunice (Dolnośląskie, gm. Kunice)

1 690 000 PLN (4 884 zł/m2)

6
2
346 m2
1998