• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 855

15573586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21609655 15573586 Nieruchomość w miejscowości Milin w gminie Mietków Na sprzedaż nieruchomość ładnie położona we wsi Milin, Gmina Mietków.Powierzchnia 2300 m2. jest to nieruchomość rolna zabudowana, pięknie położona ze starodrzewiem i sadem.Na działce prąd i woda. Doj...

Milin (Dolnośląskie, gm. Mietków)

350 000 PLN (4 375 zł/m2)

1
-
80 m2
1930
15424515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18250926 15424515 Działka w Piławie. Lokalne biuro nieruchomości w Kątach Wrocławskich poleca sprzedaż działki o powierzchni 9035 m² za cenę 150 000 zł, Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące wraz z budynkami...

Piława (Dolnośląskie, gm. Mietków)

150 000 PLN (166 zł/m2)

-
-
903 m2
-
15884996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27715272 15884996 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko lasu i niedaleko jeziora Kunickiego, a jednocześnie tylko 7 km od Legnicy, 27 km do Lubina i 70 km do Wrocławia. To ideal...

Kunice (Dolnośląskie, gm. Kunice)

1 690 000 PLN (4 884 zł/m2)

6
2
346 m2
1998
15828150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy z duzym potencjałem 26624185 15828150 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska       797 231 625                                OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!               Mieszkanie w kamienicy z dużym potencjałem.     Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w kamien...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

275 000 PLN (2 806 zł/m2)

3
1
98 m2
1930
15725011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Błękitne/6 domów/Idealnie dla inwestora 24668243 15725011 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Nieruchomości ApartamentDorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż rozpoczętej budowy osiedla komfortowych domów. Obecnie gotowe w stanie deweloperskim dwa Domy wolnostojące w zabudowie bliźniaczej o powierzch...

Nieciszów (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

3 000 000 PLN (2 331 zł/m2)

5
2
1287 m2
2024
15399395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17662436 15399395 UPER OFERTA OBNIŻKA CENY!Cena promocyjna: 349 999 zł Mieszkanie w Czernicy, gmina Jeżów SudeckiDwupokojowe mieszkanie w Czernicy z własnym ogrodem i garażemOferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,87 m², położone na parterze pięciomieszkani...

Czernica (Dolnośląskie, gm. Jeżów Sudecki)

349 999 PLN (5 932 zł/m2)

2
1
59 m2
1940
15886329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27753762 15886329 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m², położone przy ul. Bolesława Prusa 7 we Wrocławiu — Ołbin Śródmieście.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jes...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

588 000 PLN (15 077 zł/m2)

2
-
39 m2
1902
15856107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27083202 15856107 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum  Świeradowa-Zdroju. Nieruchomość o powierzchni 55 m², znajduje się na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Jasne i przestronne wnętrze. Ogrzewanie gazowe zapewnia wygodę w zimowych miesiącach. Do mieszkania...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

410 000 PLN (7 593 zł/m2)

2
1
54 m2
1940
15820220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633125 15820220 Prezentuję Państwu  nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 128,5 m², położony w urokliwej lokalizacji  tuż obok Oleśnicy w miejscowości Cieśle. To komfortowy i energooszczędny dom, zbudowany w 2024 roku. Dom jest ogrzewany pompą ciepła, co z...

Cieśle (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
1
128 m2
2024
15789705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25947062 15789705 Działka z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną - Ołobok, 23 aryNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 23 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Ołobok, w gminie Osiecznica. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrz...

Ołobok (Dolnośląskie, gm. Osiecznica)

250 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
2295 m2
-
15324845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15824008 15324845 Na sprzedaż komfortowe, duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,95m2 z tarasem o pow. 13,43m2 z balkonem o pow. 4,66m2 z oddzielną komórką lokatorską o pow. 2,79m2 oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na wys...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15886225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27750483 15886225 Dom z potencjałem i widokiem na Twoją nową codzienność – ul. Demokratów, Nowa Ruda​Czy wyobrażasz sobie poranek, w którym kawa smakuje lepiej, bo pijesz ją w ciszy własnego ogrodu, patrząc na panoramę Nowej Rudy? Ta oferta przy ul. Demokratów 16 to n...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

459 000 PLN (2 550 zł/m2)

4
2
180 m2
1927