• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

15708448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne* 4pokoje*Maślice*garaż*taras*balkon 24341011 15708448 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i tarasem - Brzozowe Zacisze, ul. Maślicka, WrocławMetraż: 59,78 m² (powierzchnia użytkowa bez skosów)Liczba pokoi: 5Piętro: 2. piętro (ostatnie)Balkon: 11,11 m²Taras: 6,41 m²Komórka lokatorska: 1,8 m²Mie...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

4
2
59 m2
2017
15612657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22452110 15612657 Nowoczesne Apartamenty w Kameralnej Zabudowie – Budynek A, Parter, 55,14 m² Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, z dostępem do nowoczesnych udogodnień? Ta inwestycja to idealne miejsce dla Ciebie! Apartamenty to wyjątkowa in...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

435 606 PLN (7 900 zł/m2)

3
1
55.14 m2
2021
15602890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22244239 15602890 Oferowane osiedle domów dwulokalowych w Jezowie Sudeckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy. - **Typ nieruchomości: Dom dwulokalowy w zabudowie szeregowej- **Stan deweloperski: Możliwość aranż...

Jeżów Sudecki (Dolnośląskie, gm. Jeżów Sudecki)

574 940 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
64.6 m2
2024
15669708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23621187 15669708 Oto podsumowanie oferty apartamentu:**Opis Apartamentu:**- Powierzchnia: 36 m²- Położenie: Wysoki parter w 3-piętrowym budynku Apartamenty Polana- Układ: Pokój pełniący funkcję salonu i sypialni, aneks kuchenny, przestronna łazienka z prysznicem- Atu...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

460 000 PLN (12 778 zł/m2)

1
1
36 m2
2021
15623129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22666997 15623129 **Opis Nieruchomości - Promocja Apartament**Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 39,43 m², składający się z dwóch pokoi na parterze położony w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w stanie deweloperskim, co daje mo...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

453 445 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
39.43 m2
2024
15597682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22121593 15597682 Perłowa Przystań w Szklarskiej Porębie to atrakcyjny projekt deweloperski, idealny dla osób poszukujących nowego mieszkania w malowniczej okolicy. Lokalizacja w sercu Karkonoszy zapewnia dostęp do pięknych krajobrazów oraz licznych atrakcji turystycz...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

629 006 PLN (16 991 zł/m2)

2
1
37.02 m2
2025
15674451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23727418 15674451 Opis nieruchomości:Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie położone w urokliwej, starej kamienicy w budynku dwurodzinnym, charakteryzującym się wyjątkową architekturą i historycznym klimatem. Łączna powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi ...

Stara Kamienica (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

495 000 PLN (5 893 zł/m2)

3
1
84 m2
1945
15774016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25645893 15774016 Ogłoszenie: Na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskimLokalizacja: Blisko centrum, Plac Piastowski, Uzdrowisko Sanatorium, ParkOpis inwestycji:Inwestycja obejmuje budowę nowoczesnego budynku z 19 apartamentami o różnej powierzchni – od ...

Jelenia Góra (Cieplice śląskie-zdrój) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

457 440 PLN (9 600 zł/m2)

2
1
47.65 m2
2025
15647321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23229432 15647321 Apartament Piano w Świeradowie-Zdroju to komfortowe i przytulne miejsce, które zapewni Państwu relaksujący wypoczynek w sercu Karkonoszy. To mieszkanie cechuje nowoczesny design, funkcjonalność oraz pełne wyposażenie w niezbędne udogodnienia. Komfort...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

670 000 PLN (14 102 zł/m2)

2
1
47.51 m2
2023
15615074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22509025 15615074 Oferowane osiedle domów dwulokalowych w Jezowie Sudeckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy. - **Typ nieruchomości: Dom dwulokalowy w zabudowie szeregowej- **Stan deweloperski: Możliwość aranż...

Jeżów Sudecki (Dolnośląskie, gm. Jeżów Sudecki)

608 521 PLN (9 316 zł/m2)

3
1
65.32 m2
2024
15577127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21691092 15577127 **Opis Apartamentu w Szklarskiej Porębie - Stan deweloperski**Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 35,49 m², zlokalizowany na pierwszym piętrze kameralnego obiektu, który znajduje się zaledwie 200 m od stacji kolejowej. Inwestycj...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

490 000 PLN (13 807 zł/m2)

2
1
35.49 m2
2025
15785070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25865762 15785070 Nowoczesny 4-pokojowy apartament w centrum Wrocławia Quorum Bez PCCZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu o powierzchni 4 pokoi, położonego na 6. piętrze w nowym apartamentowcu Quorum – w sa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 000 PLN (27 384 zł/m2)

4
-
73 m2
2025