• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

15781019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25820005 15781019 Chocianów, mieszkanie, drugie piętro, trzy pokoje, sprzedam, 319 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Chocianowie przy ul. Odrodzenia. ...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

319 000 PLN (4 493 zł/m2)

3
1
71 m2
1970
15391594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17520120 15391594 Lubin, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 48,88 m2, sprzedam, 439920 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na drug...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

439 920 PLN (9 165 zł/m2)

2
1
48 m2
2024
15391589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17520118 15391589 Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 54,41 m2, sprzedam, 484249 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pier...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

484 249 PLN (8 968 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15031398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7499191 15031398 Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,36 m2, sprzedam, 421456 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pie...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

421 456 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15607323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22356608 15607323 Polkowice, mieszkanie, 2 pokoje, 53,67 m2, sprzedam, 340 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w wieżowcu na 6 piętrze. W pobliżu duży, bezpłatny parking. Mieszkanie zadbane. Gotowe do zamieszkania. Z oknami wychodzącymi na północ ...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

340 000 PLN (6 415 zł/m2)

2
1
53 m2
1970
15560444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21326624 15560444 Lubin, sprzedam mieszkanie, powierzchnia 53 m2, wysoki parter, cena 559 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53m2 w Lubinie, położonej w cichej i spokojnej okolicy. To idealne miejsce dla osób poszukujących spoko...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

559 000 PLN (10 547 zł/m2)

2
1
53 m2
2009
15391596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17520119 15391596 Lubin, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 53,29 m2, sprzedam, 474281 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pier...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

474 281 PLN (8 949 zł/m2)

2
1
53 m2
2024
15391595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17520113 15391595 Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 60,87 m2, sprzedam, 535656 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pier...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

535 656 PLN (8 928 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15391599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17520112 15391599 Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 61,95 m2, sprzedam, 545160 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pier...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

545 160 PLN (8 937 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15317358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15632446 15317358 Kotla, mieszkanie bezczynszowe, 98,80 m, sprzedam lub zamienię, 230 000 PLN. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z KW, położone na 2 piętrze w budynku 3 lokalowym oraz pomieszczenie przynależne (komórka). Możliwość zamiany na mniejsze mieszkan...

Kotla (Dolnośląskie, gm. Kotla)

230 000 PLN (2 347 zł/m2)

4
1
98 m2
-
15310397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15440797 15310397 Jakubowo Lubińskie, mieszkanie, 119,92 m2, sprzedam, 199 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 119,92 m2 ( mieszkanie 72,19 m2, piwnica 47,73 m2), składające się z: trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, pomieszczenia gosp...

Jakubowo Lubińskie (Dolnośląskie, gm. Przemków)

199 000 PLN (1 672 zł/m2)

3
1
119 m2
-
15031399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7499188 15031399 Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,47 m2, sprzedam, 320184 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na III...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

320 184 PLN (7 277 zł/m2)

2
1
44 m2
2025