• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 378

15766504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE|Duża kawalerka|Bezpieczny zakup|Bez prowizji 25503952 15766504 Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka!Marzysz o nowym 1-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 575 PLN (13 618 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15759298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OŁTASZYN, 4 POKOJE, TARAS 20 m², POD KLUCZ 25336712 15759298 Gotowe do zamieszkania, przestronne mieszkanie z tarasem i dużym poddaszem w prestiżowej części Ołtaszyna! Mam przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, które zostało wykończone w standardzie POD KLUCZ. Mieszk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 275 000 PLN (10 625 zł/m2)

4
1
120 m2
-
15758442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OŁTASZYN, 4 POKOJE, OGRÓD 76 m², POD KLUCZ 25320312 15758442 Gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem w prestiżowej części Ołtaszyna! Mam przyjemność zaprezentować unikalne, 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze, które zostało wykończone w standardzie POD KLUCZ. Mieszkanie z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 130 000 PLN (13 452 zł/m2)

4
1
84 m2
-
15756520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe z ogrodem 100m2 25255586 15756520 Mieszkanie z ogrodem media miejskie ogrzewanie podłogowe✅ Siechnice, kameralne osiedle - tylko 12 lokali na końcu uliczki blisko kompleksu Błękitna LagunaJeśli szukasz nowoczesnego mieszkania z własnym ogrodem, w spokojnym miejscu, z dala od miejsk...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

594 738 PLN (11 437 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15029859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7443202 15029859 Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie co gazowe. Woda podgrzewana piecem gazowym. Budynek po termomodernizacji. Klatka schodowa po remoncie. Domofon. Łazienk...

Świebodzice (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

359 000 PLN (8 159 zł/m2)

3
-
44 m2
1930
15774092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty w Dusznikach-Zdroju - serce Kotliny Kłodzkiej 25646642 15774092 Jeżeli szukasz miejsca, z którego możesz uczynić bazę do wyjazdów zarówno na narty (Zieleniec), na rower, na łażenie po zróżnicowanych szlakach turystycznych Sudetów (Góry Stołowe, Orlickie, Bystrzyckie), jednocześnie mając pod bokiem centrum zakupo...

Duszniki-Zdrój, cisza

659 500 PLN (13 542 zł/m2)

2
1
48.7 m2
2025
15774085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty w Dusznikach-Zdroju - serce Kotliny Kłodzkiej 25646493 15774085 Jeżeli szukasz miejsca, z którego możesz uczynić bazę do wyjazdów zarówno na narty (Zieleniec), na rower, na łażenie po zróżnicowanych szlakach turystycznych Sudetów (Góry Stołowe, Orlickie, Bystrzyckie), jednocześnie mając pod bokiem centrum zakupo...

Duszniki-Zdrój, Cicho

481 000 PLN (10 809 zł/m2)

2
1
44.5 m2
2025
15774041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty w Dusznikach-Zdroju - serce Kotliny Kłodzkiej 25646245 15774041 Jeżeli szukasz miejsca, z którego możesz uczynić bazę do wyjazdów zarówno na narty (Zieleniec), na rower, na łażenie po zróżnicowanych szlakach turystycznych Sudetów (Góry Stołowe, Orlickie, Bystrzyckie), jednocześnie mając pod bokiem centrum zakupo...

Duszniki-Zdrój, spokojne miejsce

429 000 PLN (13 839 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15773180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25630263 15773180 Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Wrocławia - przy Rondzie Powstańców Śląskich.Idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycje.Powierzchnia mieszkania to 31,10 m2W skład mieszkania wchodzi:* jeden pokój * kuchnia* łazienka* przedpokój.Do mieszk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

385 000 PLN (12 379 zł/m2)

1
-
31.1 m2
1968
15606186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22323895 15606186 NA SPRZEDAŻ APARTAMENT W KAMERALNEJ INWESTYCJI PRZY MIODOWEJ ALEIO inwestycjiApartamenty przy Miodowej Alei to starannie zaprojektowana inwestycja, obejmująca cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Nowoczesna architektura, dwuspadowe dachy z lu...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

880 000 PLN (8 800 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15606179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22323890 15606179 Na sprzedaż apartamenty w nowoczesnej i kameralnej inwestycji przy Miodowej Alei Opis inwestycji: Apartamenty przy Miodowej Alei to nowoczesna, kameralna inwestycja składająca się z czterech szeregów budynków o niskiej zabudowie. Osiedle wyróżnia się...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

868 000 PLN (8 680 zł/m2)

6
-
100 m2
-
15771122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25570210 15771122 Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w kompleksie kameralnych budynków wielorodzinnych w Smolcu na przedmieściach Wrocławia. Idealne dla zawodowo związanych z Wrocławiem, a w życiu prywatnym ceniących ciszę, spokój i aktywność sportową i rekreację w ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

680 000 PLN (10 291 zł/m2)

2
1
66.08 m2
2005