• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 378

15771870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595812 15771870 Nowoczesny dom w Alejach Kwitnącej Wiśni - SiechniceSzukasz przytulnego domu w spokojnej okolicy, blisko Wrocławia? Aleje Kwitnącej Wiśni w Siechnicach to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i kontakt z naturą. Przedstawiamy no...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

498 000 PLN (5 533 zł/m2)

3
-
90 m2
-
15771877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595810 15771877 Aleje Kwitnącej Wiśni - komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej w Siechnicach blisko WrocławiaMarzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum Wrocławia? Aleje Kwitnącej Wiśni w Siechnicach to nowa inwestycja, ...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
90 m2
-
15772320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25609208 15772320 Nowe 3-pokojowe mieszkanie 77,88 m² Wrocław Szczepin Inwestycja Atrium Lokalizacja: Wrocław, Szczepin Etap: APiętro: 1Powierzchnia: 77,88 m²Wysokość pomieszczeń: 2,55 mLiczba pokoi: 3Ekspozycja: Wschód - ZachódNowoczesna inwestycja Atrium to miejsc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

886 761 PLN (11 516 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15772322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25609210 15772322 Na sprzedaż nowe mieszkanie 32,94 m² Wrocław Szczepin Inwestycja Atrium Lokalizacja: Wrocław, Szczepin - rejon ul. Góralskiej i RobotniczejInwestycja: AtriumEtap: APiętro: 2Powierzchnia: 32,94 m²Wysokość pomieszczeń: 2,55 mEkspozycja: PółnocCena: 4...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 472 PLN (14 827 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15767646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka w sercu miasta|Bez prowizji 25531622 15767646 0% prowizji bez podatku PCCNa sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,70m2 (identyfikator mieszkania KR6C34) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności 2080.Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym łazienkakorytarz bal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

431 700 PLN (15 418 zł/m2)

1
1
28 m2
2027
15767211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT W SERCU MIASTA|M5|Bez prowizji 25518438 15767211 0% prowizji bez podatku PCCNa sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,18m2 (identyfikator mieszkania KR6C21) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności 2080.Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialniasypialnias...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 434 671 PLN (12 925 zł/m2)

5
2
111 m2
2027
15767024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W SAMYM SERCU MIASTA|M3|Bez prowizji 25517035 15767024 0% prowizji bez podatku PCCNa sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,57m2 (identyfikator mieszkania KR6B15) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności 2080.Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialniasypialniała...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

831 740 PLN (12 796 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15766413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE|M2|Bezpieczny zakup|Bez prowizji 25503091 15766413 Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka!Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

693 652 PLN (12 169 zł/m2)

2
1
57 m2
-
15766417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE|M3|Bezpieczny zakup|Bez prowizji 25503085 15766417 ? Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka!Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

886 760 PLN (11 369 zł/m2)

3
1
78 m2
-
15767541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT W SERCU MIASTA|M4|Bez prowizji 25530575 15767541 0% prowizji bez podatku PCCNa sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,46m2 (identyfikator mieszkania KR6A26) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności 2080.Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialniasypialniasy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 045 575 PLN (13 579 zł/m2)

4
2
77 m2
2027
15766506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE|M4|Bezpieczny zakup|Bez prowizji 25503946 15766506 Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka!Marzysz o nowym 4-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 292 PLN (12 851 zł/m2)

4
1
72 m2
-
15767546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpieczny zakup|NOWE|M2|Bez prowizji 25530570 15767546 0% prowizji bez podatku PCCNa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,98m2 (identyfikator mieszkania KR6B13) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności 2080.Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialniałazienkakor...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

547 304 PLN (15 203 zł/m2)

2
1
36 m2
2027