• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

15409373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17909447 15409373 Przemków, mieszkanie 2 pokoje, 47,81 m2, sprzedam, cena 62 000 zł. NOWA CENA! Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Przemkowie na ulicy Ks. Jana Skiby, nieopodal centrum. Lokal jest usytułowany w kamienicy na pierwszym piętrze, w ...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

62 000 PLN (1 319 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15685596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23921116 15685596 Trzebień, mieszkanie 3 pokoje, 62,5 m2, cena 249 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu przestronne mieszkanie w bloku na 4 piętrze w dobrej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe, z dwoma balkonami na dwie strony świata, blok po termomo...

Trzebień (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

249 000 PLN (4 016 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15302625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15220211 15302625 Świętoszów, mieszkanie 2 pokoje, 31 m2, sprzedam, cena 180 000 zł. Na sprzedaż komfortowa kawalerka w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie przeszło remont kapitalny, z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, zostało kompletnie wyposażone. Nowa k...

Świętoszów (Dolnośląskie, gm. Osiecznica)

180 000 PLN (5 806 zł/m2)

2
1
31 m2
-
15695935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, balkon, atrakcyjna lokalizacja 24109401 15695935 Na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,96 m2, na 2 piętrze z balkonem od południowej strony.* Bez prowizji i bez podatku PCC* Gwarancja najniższej ceny.* Zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu oraz w wykończeniu mieszkania pod klucz...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

409 408 PLN (13 207 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15705459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pok. ogród| zalew |20 min. centrum Wrocławia| 24280603 15705459 Mieszkanie z ogrodem media miejskie ogrzewanie podłogowe✅ Siechnice, kameralne osiedle - tylko 12 lokali na końcu uliczki blisko kompleksu Błękitna LagunaJeśli szukasz nowoczesnego mieszkania z własnym ogrodem, w spokojnym miejscu, z dala od miejsk...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

579 087 PLN (11 136 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15697556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru, 2 pokoje, duży taras 24132943 15697556 * Bez prowizji i bez podatku PCC* Mieszkanie gotowe, klucze dostępne do wydania.* Gwarancja najniższej ceny.* Zapewniam pomoc w uzyskaniu kredytu.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,75m2 salon z aneksem oraz osobna sypialnia plus taras większy ni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

481 098 PLN (15 034 zł/m2)

1
1
32 m2
2025
15700739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń 24196669 15700739 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Wysokie sufity Bez PCC i prowizji!Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 43,42 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, nowoczesnym budynku. Idealne zarówno dla pary, rodziny...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

534 189 PLN (12 423 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15662977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie idealne na start 42,35m2 23511367 15662977 Kup bezpośrednio od dewelopera - ZERO prowizji i BEZ podatku PCC!Przedstawiamy kompaktowe i doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 42,35 m² z balkonem, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Ta nieruchomość to idealna propozyc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 730 PLN (11 898 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15662230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23495078 15662230 Bezpośrednio od dewelopera - ZERO prowizji i BEZ podatku PCC!Odkryj wyjątkową przestrzeń dla Twojej rodziny - komfortowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 przepięknym, prywatnym ogrodem o powierzchni aż 168 m2! Ta nieruchoimość to idealne połączenie f...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

877 383 PLN (11 857 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15655801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalna Kawalerka - Wygoda na Start 23394002 15655801 Zrób inteligentny pierwszy krok we Wrocławiu! Oferuję funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,39 m² na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji, zaprojektowaną z myślą o Twoich potrzebach. Doskonała lokalizacja z wieloma możliwościami. Mieszkanie w s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

490 281 PLN (18 159 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15654008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament z widokiem na Sky Tower | 124 m2 | 10 p 23364585 15654008 Na sprzedaż przestronny 4 pokojowy apartament o powierzchni 124,33 m² usytuowany na ostatnim, 10. piętrze nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Krzykach.Wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie i styluApartament zachwyca otwartą przestrzenią dzienn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 474 167 PLN (19 953 zł/m2)

4
2
124 m2
2025
15673269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne na start: 2 pokoje z balkonem - zobacz 23704522 15673269 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu! To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja na start. Odkryj funkcjonalną przestrzeń, która spełni Twoje marzenia o własnym kącie.Lokalizacja: Lipa Pio...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

493 641 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
38 m2
-