• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 798

15761002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25370511 15761002 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek biurowy o powierzchni 517,2 m2 oraz hala o przeznaczeniu produkcyjno...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

9 500 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
3302 m2
2019
15746202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25071896 15746202 Opiekun oferty:Sebastian Matczak602 101 602Tylko do końca roku możliwość kupienia całości za niecałe 250 tys!Kupując działkę z rozpoczętą budową, dostajecie gotowy projekt domu jednorodzinnego, wraz z prowadzonym dziennikiem budowy i wszystkimi infor...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

249 000 PLN (2 008 zł/m2)

6
2
124 m2
2023
15744941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25049292 15744941 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek biurowy o powierzchni 517,2 m2 oraz hala o przeznaczeniu produkcyjno...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

9 500 000 PLN (2 877 zł/m2)

11
-
3302 m2
2019
15734511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24830437 15734511 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602* Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena ofertowa dotyczy działki o numerze 7016 o powierzchni 784 m2 - działka zaznaczona kolorem fioletowym. Cena pozostałych działek (kolor żółty) wynosi 500 złm2...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

325 360 PLN

-
-
784 m2
-
15721310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602340 15721310 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 428 471 PLN (9 920 zł/m2)

3
-
144 m2
2024
15721269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602222 15721269 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,89 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim P...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 434 411 PLN (9 961 zł/m2)

3
-
144 m2
2024
15721256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24600895 15721256 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Podstawowe informacje: Działka powierzchni 3818 m2. Część budowlana zajmuje obszar o powierzchni około 2980 m2, pozostała część to tereny zieleni i parkingi (ok. 838 m2).Lokalizacja:Gmina: SiechniceMiasto...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 374 480 PLN

-
-
3818 m2
-
15714722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24466919 15714722 Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na BrochowieOpiekun oferty:Jacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy Brochowa. Wszystkie media, w tym światłowód.Układ budynku pozwal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (8 591 zł/m2)

5
2
220 m2
1997
15711481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402761 15711481 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. KawaleryjskaOpiekun oferty: Paweł Grzesiktel. 602 101 602Cena: 3 250 000 złPowierzchnia użytkowa: 2 072 mNa sprzedaż wyjątkowy budynek wolnostojący z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 250 000 PLN (1 569 zł/m2)

12
-
2072 m2
-
15707603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24324699 15707603 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Wyjątkowa kawalerka z antresolą, z widokiem na ogród. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Stacja Kolejowa Pracze Odrzańskie. Idealne miejsce dla osoby pracującej zdalnie lub dla studenta.Otoczenie ni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

350 000 PLN (18 421 zł/m2)

1
1
19 m2
1930
15701405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24218120 15701405 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602***Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości***Dom o powierzchni 280 m2, działka 1104 m2 w pięknej willowej dzielnicy Lucień Podstawowe informacje:Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 280 m2, 6...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (4 639 zł/m2)

6
2
280 m2
1991
15692287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24040699 15692287 Przestronny dom na dużej działce 4000 m Wrocław 195 m 6 pokoi SaunaOpiekun oferty:Natalia Sobczyńska +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje ciszę i...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 000 PLN (17 944 zł/m2)

6
2
195 m2
2000