• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 855

15820220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633125 15820220 Prezentuję Państwu  nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 128,5 m², położony w urokliwej lokalizacji  tuż obok Oleśnicy w miejscowości Cieśle. To komfortowy i energooszczędny dom, zbudowany w 2024 roku. Dom jest ogrzewany pompą ciepła, co z...

Cieśle (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (10 148 zł/m2)

4
1
128 m2
2024
15789705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25947062 15789705 Działka z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną - Ołobok, 23 aryNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 23 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Ołobok, w gminie Osiecznica. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrz...

Ołobok (Dolnośląskie, gm. Osiecznica)

250 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
2295 m2
-
15324845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15824008 15324845 Na sprzedaż komfortowe, duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,95m2 z tarasem o pow. 13,43m2 z balkonem o pow. 4,66m2 z oddzielną komórką lokatorską o pow. 2,79m2 oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na wys...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
59 m2
2011
15886225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27750483 15886225 Dom z potencjałem i widokiem na Twoją nową codzienność – ul. Demokratów, Nowa Ruda​Czy wyobrażasz sobie poranek, w którym kawa smakuje lepiej, bo pijesz ją w ciszy własnego ogrodu, patrząc na panoramę Nowej Rudy? Ta oferta przy ul. Demokratów 16 to n...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

459 000 PLN (2 550 zł/m2)

4
2
180 m2
1927
15869927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu 27411609 15869927 Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia.Jest to miejsce bardzo cenione przez mieszkańców, szczególnie ze względu na unikalny charakter, zieleń i spokojną atmosferę, a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum mia...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 025 000 PLN (15 299 zł/m2)

3
1
67 m2
1956
15886224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje w Przemkowie z balkonem 27750478 15886224 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693              Mieszkanie 3 pokoje Przemków Huta BalkonNa sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,40 m² położone w miejscowości Przemków w powiecie polkowickim, w...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

237 000 PLN (3 885 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15508057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 10 ar budowlana przy ścianie lasu! 20112003 15508057 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka ☎ 570 097 070                          OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od  Wrocławia. Znakomite połączenie  lokalizacji, ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

410 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15886207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27750316 15886207 Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z szybkim dostępem do wszelkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny stanowiący funkcjonalną połowę bliźniaka, po...

Spalice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

850 000 PLN (9 770 zł/m2)

4
1
87 m2
2018
15882685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27673100 15882685 Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań z ogrodami lub tarasami – wymarzone miejsce do życi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 125 000 PLN (8 789 zł/m2)

5
1
128 m2
2024
15510259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MPZP/1222 m2 z widokiem na las! 20121870 15510259 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka☎ 570 097 070                                        OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od Wrocławia. Znakomite połączenie lok...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

410 000 PLN

-
-
1222 m2
-
15830668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26676802 15830668 Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147m2 a całkowitej 192,70 położony w miejscowości Siekierowice, koło Dobroszyc (2 kilometry), w okolicach Oleśnicy (12 kilometrów), od wrocławskiego dworca głównego PKP 31 km.Działka o po...

Siekierowice (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

999 000 PLN (5 184 zł/m2)

5
2
192.7 m2
2021
15882027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27655442 15882027 Na sprzedaż działka pod zabudowę usługową o powierzchni 4040m2 położoną przy ulicy Jerzmanowskiej we Wrocławiu.Działka płaska, nieogrodzona, o kształcie trójkątnym, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznacze...

Wrocław (Strachowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN

-
-
4040 m2
-