• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 797

15775960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na dużej działce! 25690969 15775960 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska 728 763 324                       OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończony, duży dom wolnostojący położony w malowniczym Rudnie, zaledwie 5 min drogi samochodem od ...

Rudno (Dolnośląskie, gm. Wołów)

730 000 PLN (6 697 zł/m2)

5
2
109 m2
2013
15870570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie w Przemkowie | Huta 27430537 15870570 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel, 573 087 693Mieszkanie 3 pokoje Przemków HutaNa sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,1 m² położone w miejscowości Przemków w powiecie polkowickim, woj. Dolnośląskie. Loka...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

282 000 PLN (4 862 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15778246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748020 15778246 Piękne wysokie mieszkanie na I piętrze kamienicy w centrum miasta.80,14m świeżo po remoncie! Wszystko nowe. Najwyższy standard. Media miejskie.Do wprowadzenia od zaraz!W cenie wolnostojący garaż usytułowany w podwórku.Beautiful, high-rise apartment o...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 442 520 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
80.14 m2
1930
15777130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25729041 15777130 Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w centrum Kowar wybudowanego w 2024 roku.Piękna kamienica po kompleksowej rewitalizacji!Powierzchnia 33,31m2- dwa pokoje przestronna łazienka oraz balkon.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Jest w pełni wypos...

Kowary (Dolnośląskie, gm. Kowary)

440 000 PLN (13 209 zł/m2)

2
-
33.31 m2
2024
15599641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175799 15599641 KLUCZE W BIURZE!OFERAT NA WYŁĄCZNOŚĆ!Polecam do zakupu bardzo ładne i zadbane mieszkanie na 2 piętrze w niskim budynku z 2002 rokuGotowe do zamieszkania. 3 osobne pokoje + kuchnia, łazienka z wanną i osobna toaleta. Mieszkanie jest po remoncie i malo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (11 348 zł/m2)

3
1
66 m2
2002
15342298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16296492 15342298 Wyłączni u nas!Polecam na sprzedaż duże, ustawne, jasne i przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Sienkiewicza o powierzchni 81,52m2Mieszkanie składa się z 4 pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. • Liczne duże okna – mieszkanie jest niezwykle ja...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (10 427 zł/m2)

4
-
81.52 m2
1920
15824484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638973 15824484 Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynkuna Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje.Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią.Niskie koszty utrzymania 760 z funduszem remontowym w wysokości 154 złMieszkanie do ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (10 629 zł/m2)

3
-
55.51 m2
1980
15717567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem! 24534923 15717567 Nieruchomości Apartament  Anna Krawiec 513 383 101                    Oferta tylko w naszym biurze!!!Do sprzedania przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 119 m2 z przynależnym ogródkiem o powierzchni ponad 500 m2. Nieruchomość usytuowana ...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

650 000 PLN (5 462 zł/m2)

4
1
119 m2
1910
15888161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27804462 15888161 Na podstawie § 6 ust. 4 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów i rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 2213), zamieszcza się:Wyciąg z ogłoszenia B U R M I S...

Szczytna (Dolnośląskie, gm. Szczytna)

130 000 PLN

-
-
980 m2
-
15822337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje/82 m2/balkon/miejsce postojowe! 26612444 15822337 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka 570 097 070       Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w budynku z roku 2022 na kameralnym osiedlu w Wołowie. Powierzchnia użytkow...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

589 000 PLN (7 183 zł/m2)

4
1
82 m2
2022
15736828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24879063 15736828 Na sprzedaż luksusowy, klimatyzowany 2 pokojowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Karkonoszy. Lokalizacja:Apartament położony w Szklarskiej Porębie w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort Nieruchomość sprzedawana ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

810 000 PLN (20 030 zł/m2)

2
-
40.44 m2
2021
15724050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dworek 24651758 15724050 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800                          OFERTA  SKIEROWANA DLA INWESTORÓW !!!Do sprzedaży niezwykła nieruchomość z historią posadowiona na działce o powierzchni 1,648 ha położona w miejscowości Obiszów,  gm....

Obiszów (Dolnośląskie, gm. Grębocice)

499 888 PLN (417 zł/m2)

10
-
1200 m2
1900