• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 855

15882027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27655442 15882027 Na sprzedaż działka pod zabudowę usługową o powierzchni 4040m2 położoną przy ulicy Jerzmanowskiej we Wrocławiu.Działka płaska, nieogrodzona, o kształcie trójkątnym, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznacze...

Wrocław (Strachowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN

-
-
4040 m2
-
15776091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25693392 15776091 Na sprzedaż działka o budowlana o powierzchni 3447m2, o kształcie prostokątnym, lekko nachylona.Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, zgodnie z którymi:- przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca wraz z niezbędnymi instal...

Siekierowice (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

320 000 PLN

-
-
3447 m2
-
15857754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133099 15857754 Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt pełni funkcję przedszkola cieszącego się dużym powodzeniem. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 000 PLN (12 208 zł/m2)

9
4
385 m2
1990
15852042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27024770 15852042 Do sprzedania nowoczesny dom z gotową do podłączenia pompą ciepła,(stan deweloperski zamknięty) w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Księginice, gmina Kobierzyce, która ma status jednej z najbogatszych gmin w Polsce.To idealne miejsce do życia dla ...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

848 000 PLN (6 348 zł/m2)

5
2
133.58 m2
2023
15830650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26676671 15830650 Na sprzedaż zespół budynków położony na dużej działce w Kudowie Zdrój składający się z:- budynku mieszkalnego (rok budowy ok 1890) o powierzchni użytkowej 459.20m2- budynku wielofunkcyjnego (obecnie obiekt gastronomiczny ) przylegającego do budynku m...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

2 990 000 PLN (1 587 zł/m2)

12
5
1884.2 m2
1910
15822342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635124 15822342 Na sprzedaż wolnostojący dom z wybudowanym obok budynkiem gospodarczym i wolnostojącym garażem , posadowiony na 600m2 działce .Nieruchomość położona w miejscowości Potasznia, w gminie Milicz, województwo dolnośląskie. Usytuowana bezpośrednio przy ...

Potasznia (Dolnośląskie, gm. Milicz)

549 000 PLN (3 660 zł/m2)

3
1
150 m2
1936
15648908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23283027 15648908 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z dwóch działek o powierzchniach 6736m2 i 1022 m2.Pierwsza z działek (większa) jest działką usługowo-produkcyjną, druga działka (mniejsza) jest działką rolną. Obydwie działki dzieli w lin...

Prusice (Dolnośląskie, gm. Prusice)

876 654 PLN

-
-
7758 m2
-
15666412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
61,6m2 mieszkanie na sprzedaż-ul. Zaporoska 23587539 15666412 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z nowoczesną windą. Budynek jest zadbany, a nowa winda zapewnia komf...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (10 311 zł/m2)

3
1
61 m2
1994
15886115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z widokiem na las 27748292 15886115 Na sprzedaż działka o powierzchni 1370 m2 przeznaczona w MPZP pod zabudowe jednorodzinną.Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w około znajduje się zabudowa jednorodzinna, a od strony północnej widok na pola oraz las (teren nie jest przewidziany ...

Golędzinów (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

230 000 PLN

-
-
1370 m2
-
15886102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem! 27748166 15886102 Serdecznie zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 47,48m2, położonego na parterze, z niezależnym wejściem w spokojnej części Oławy przy ul. Korczaka. Nieruchomość składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym) i wyjściem na o...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

585 000 PLN (12 447 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15840840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786071 15840840 Do sprzedania działka inwestycyjno - usługowa w centrum Lubina, (70 km od Wrocławia), przy ulicy KEN oraz drodze S3, naprzeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica KEN). Świetna lokalizacja na dużą firmę lub salon samoc...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

3 181 800 PLN (600 zł/m2)

-
-
5303 m2
-
15841115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787861 15841115 Do sprzedania 3 działki inwestycyjne - usługowe w centrum Lubina (70 km od Wrocławia), przy ulicy KEN oraz drodze S3, na przeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica KEN). Świetna lokalizacja na dużą firmę lub salon sam...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

9 619 200 PLN (600 zł/m2)

-
-
16032 m2
-