• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

15031388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7499186 15031388 Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 59,36 m2, sprzedam, 421456 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na II ...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

421 456 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15524166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20479466 15524166 Chocianów, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, 61,2 m2, sprzedam, 240 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą przestronnego mieszkania na ulicy Wesołej w Chocianowie. W skład nieruchomości wchodzą: - 3 pokoje: 10,15m...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

240 000 PLN (3 934 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15457306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18999551 15457306 Szczytnica, mieszkanie 42,5 m2, dwa pokoje, parter, sprzedam, 179 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze, w skład którego wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica. W mieszkaniu wymieniono okna na plastikowe, na p...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

179 000 PLN (4 262 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15391592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17520114 15391592 Chocianów, mieszkanie, 3 pokoje, piętro II, 53,69 m2, sprzedam, 230 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się ze znakomcie zlokalizowaną nieruchomością w kamienicy przy ulicy Kolejowej w Chocianowie. Mieszkanie składa się z trzech pokojów: ...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

230 000 PLN (4 423 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15031397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7499195 15031397 Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 37,42 m2, sprzedam, 273166 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na 4 p...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

273 166 PLN (7 383 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15209484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12694395 15209484 Polkowice, mieszkanie, 2 piętro, 3 pokoje, 82,2 m2, sprzedam, 328 000 zł. Na sprzedaż duże mieszkanie na 2 piętrze w bloku na ul. Legnickiej. Okna z salonu i kuchni na stronę wschodnią, z pozostałych dwóch pokoi na stronę zachodnią. Ogrzewanie...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

328 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
1
82 m2
1980
15031391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7499190 15031391 Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, winda, 42,13 m2, sprzedam, 307549 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na trzecim piętrze w budy...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

307 549 PLN (7 323 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15029294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7416063 15029294 Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 41,75 m2, sprzedam, 304775 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pie...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

304 775 PLN (7 434 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15391593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17520121 15391593 Lubin, mieszkanie, 3 pokoje, balkon, winda, 64,94 m2, sprzedam, 571472 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pier...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

571 472 PLN (8 929 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15129332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10496918 15129332 Głogów, mieszkanie, wysoki parter, 2 pokoje, 51,20 m2, sprzedam 286 000 PLN. Na sprzedaż mieszkanie w wyremontowanej kamienicy (po termomodernizacji), na wysokim parterze, po kapitalnym remoncie ok. 3 lata temu - łącznie z kompleksową wymianą i ...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

286 000 PLN (5 608 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15031392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 7499196 15031392 Głogów, mieszkanie, 1 pokój, winda, 29,74 m2, sprzedam, 220076 zł. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na pierwszym piętrze w bud...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

220 076 PLN (7 589 zł/m2)

1
1
29 m2
2025
14864525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3580161 14864525 Przemków, mieszkanie 2 pokoje, 44,2 m2, sprzedam, cena 100 000 zł. Sprzedam mieszkanie w kamienicy w centrum Przemkowa. Lokal mieści się na 1 piętrze, składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. W pokojach na podłodze są panele. Okna w mi...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

100 000 PLN (2 273 zł/m2)

2
1
44 m2
-