• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 378

15728148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24737832 15728148 Przemków, mieszkanie 2 pokoje, 44,00 m2, sprzedam, do remontu, cena 78 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do remontu i własnej aranżacji, znajdującego się w Przemkowie. Lokal mieści się na 1 piętrze kamiennicy, sk...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

78 000 PLN (1 773 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15675560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23754134 15675560 Głogów, mieszkanie, II piętro, pow 67,50 m2, piwnica 19,30 m2, sprzedam, 410 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie wraz z dużą piwnicą o łącznej powierzchni 86,80 m2, w wyremontowanej, ocieplonej kamienicy, w centrum. Lokal gotowy do zamieszkania, bez ...

Głogów (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

410 000 PLN (6 119 zł/m2)

2
1
67 m2
1950
15670228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23637615 15670228 Polkowice, mieszkanie, 8 piętro, 2 pokoje, 41,30 m2, sprzedam, 249 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującą ofertą mieszkania w Polkowicach na ulicy Ratowników. Nieruchomość położona na ósmym piętrze w dziesięciokondygnacyjn...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

249 000 PLN (6 073 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15770495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25554479 15770495 Chocianów, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, 51 m2, sprzedam, 369 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą bezczynszowego mieszkania w Chocianowie (pow. polkowicki), znajdujacego się na ulicy Lipowej. Mieszkanie znajduje s...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

369 000 PLN (6 833 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15675561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23754135 15675561 Chocianów, mieszkanie, 1 pokój, parter, 32,5 m2, sprzedam, 115 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą mieszkania na ulicy Kolonialnej w Chocianowie. Nieruchomość skłąda się z jednego pokoju, kuchni oraz łazienki (zdj...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

115 000 PLN (3 594 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15660488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23464918 15660488 Polkowice, mieszkanie, 5 pokoi, 85,98 m2, winda, sprzedam, 470000 zł. Na sprzedaż trzystronne mieszkanie w wieżowcu na 2 piętrze. Polkowice ul. Miedziana. W pobliżu duży, bezpłatny parking. Mieszkanie w części wyremontowane. Gotowe do zamies...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

470 000 PLN (5 529 zł/m2)

5
1
85 m2
1975
15700631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24194461 15700631 Chocianów, mieszkanie, 5 pokoi, 2 piętro, 91 m2, sprzedam, 380 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą bezczynszowego mieszkania w kamienicy w Chocianowie (pow. polkowicki). Kamienica posiada trzy kondygnacje, przy czym...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

380 000 PLN (4 176 zł/m2)

5
1
91 m2
-
15764828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25455037 15764828 Chocianów, Rynek, mieszkanie, 3 pokoje, 65,3 m2, sprzedam 280000zł. Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, na II piętrze kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji (w samym centrum miasta). W skład lokalu wchodzą: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, ...

Chocianów (Rynek) (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

280 000 PLN (4 308 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15675816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23756449 15675816 Kameralna i rodzinna inwestycjaApartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły, zwieńczone dwuspadowymi dachami z lukarnami, zostaną utrzymane w j...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 811 zł/m2)

3
-
43.3 m2
2025
15362067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16830339 15362067 Brak prowizji i podatku PCC.Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,48 m2 , usytułowane na parterze budynku. Składa się z: Salonu z aneksem kuchennym -20,35 m2, Sypialni- 11,43 m2, Łazienki -4,74 m2, Korytarza -9,96 m2; Ogródek-60,09 m2 w tym tara...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 464 PLN (11 800 zł/m2)

2
-
46.48 m2
2025
15776715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA|Kawalerka|Z tarasem|W sercu mista|0% prowizji 25716253 15776715 0% prowizji bez podatku PCCNa sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,99 m2 (identyfikator mieszkaniaA11) w samym sercu miasta.Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 24,25m2łazienka: 4,19 m2korytarz: 8,55 m2taras: 9,97m2Mieszkanie z za...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 927 PLN (17 776 zł/m2)

1
1
36 m2
2026
15779219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje z balkonem | Nowy Dwór | 0% Prowizji 25768830 15779219 Własny metr kwadratowy! Idealne 2 pokoje blisko pętli! Nowe, komfortowe osiedle na wrocławskim Nowym Dworze. Lokalizacja z najlepszym możliwym dostępem do komunikacji i usług. Kupujesz kompaktowe mieszkanie z balkonem - bez prowizji! Fakty i cena - ​...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 470 PLN (14 867 zł/m2)

2
1
34 m2
-