• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 968

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15889364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27848897 15889364 Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2010 m², położoną w przepięknej miejscowości Kletno, otoczonej górami oraz nieskażoną przyrodą. Ta nieruchomość posiada kształt trapezu, a jej lekko pochylony teren daje szerokie pole do...

Kletno (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

329 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
2010 m2
-
15829016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877593 15829016 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja i komfort Świdnica Oferta na wyłączność !!! Na sprz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
140 m2
1940
15858101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138757 15858101 Wombat Nieruchomości prezentuje OFERTĘ SPRZEDAŻY MIESZKANIA - BIELAWA, OSIEDLE XXV-LECIA TYLKO U NAS !!!! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 3- pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowanego na cenio...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

270 000 PLN (5 294 zł/m2)

3
-
51 m2
-
15858088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138438 15858088 Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania. Przedmiotem oferty jest komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,40 m², usytuowane na 3. piętrze zadbanego budynku w Bielawie. Nieruchomość wyr&oacu...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

399 000 PLN (7 389 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15829017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26884604 15829017 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m² , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy. Lokal składa się z trzech pokoi i charakteryzuje się...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

339 000 PLN (5 947 zł/m2)

3
-
57 m2
1940
15877266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne 27563744 15877266 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone w Legnicy na wysokim parterz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

339 000 PLN (5 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15877230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563260 15877230 Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego.To właśnie jedna z tych ofert!Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Oleśnicy to przestrzeń dla osób, które nie chcą iść na kompromis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

335 000 PLN (7 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1970