• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 893

15866670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa niższa cena! Dom z dużym ogrodem w Wysokiej 27323320 15866670 Nowa cena: 2 789 000 zł. Pedantycznie zadbany dom wolnostojący 245 m² na unikalnej działce 1400 m². Idealna enklawa dla pary szukającej przestrzeni i prywatności lub dla rodziny (szkoła zaledwie 1 km pieszo). Gotowy do wprowadzenia!O nieruchomości• P...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 789 000 PLN (11 430 zł/m2)

4
2
244 m2
2005
15865938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni, gotowy do odbioru. Wysoki standard. 27306059 15865938 BEZ PCCBEZ PROWIZJIPolecam 5-pokojowy dom  z garażem w zabudowie szeregowej. To już ostatni wolny segment.Powierzchnia działki: 187 m2ATUTY:Podwyższony standard wykończenia:-panele fotowoltaiczne-klimatyzacja w każdym pokoju-ogrzewanie podłogowe (par...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 000 PLN (9 854 zł/m2)

5
2
137 m2
2026
15877799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Żyj bliżej natury – nowoczesny dom pod Wrocławiem 27579077 15877799 Są miejsca, które oferują więcej niż tylko metry kwadratowe. Ta kameralna inwestycja w Lutyni to przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, estetyce i codziennym spokoju.Położona w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, łączy bliskość...

Lutynia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 099 000 PLN (7 906 zł/m2)

4
2
139 m2
2026
15850805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny dla rodziny. Budynek wysokiej jakości. 27007474 15850805 PROWIZJA 0%BEZ PCCPolecam dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Muchoborze Wielkim.Wjazd przez bramę otwieraną pilotem.Do bliźniaka przynależą 2 miejsca parkingowe, metalowa rowerownia.Ogród-252,65 m2.ZESTAWIENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (11 371 zł/m2)

5
2
175 m2
2026
15625015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GOTOWY DO ODBIORU-WOLNOSTOJĄCY 22711650 15625015 BEZ PCC BEZ PROWIZJICENA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERACENA 835 000 ZŁPolecam gotowy do odbioru dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m2.Osiedla położone z dala od głównej drogi, co zapewnia ciszę.Bliskość lasu i rozległych terenów zielonych sprawi...

Miłoszyce (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

835 000 PLN (6 374 zł/m2)

4
2
131 m2
2024
15654273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 118 m² | Ogród | Garaż | Wysoki standard 23367772 15654273 BEZ PCCBEZ PROWIZJICENA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAGorąco polecam nowoczesny segment z garażem, przestronnym ogrodem i miejscem na 2 auta przed budynkiem. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, spokojnym osiedlu w podwrocławskim Mędłowie, z dala od ...

Mędłów (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

815 000 PLN (6 907 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15595129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wielopokoleniowy, sauna, oranżeria, 2 tarasy 22071257 15595129 Polecam wyjątkowy segment skrajny usytuowany przy cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki.W cenie domu może pozostać umeblowanie widoczne na zdjęciach.Budynek z ogromnym potencjałem.Powierzchnia - 422 m2 (użytkowa 368 m2).Działka 580 m2.4 miejsca...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 000 PLN (7 346 zł/m2)

7
4
422 m2
1996
15380489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kłokoczyce - Duży dom wielopokoleniowy 17254498 15380489 Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa-asfaltowa.Jest to miejsce idealne dla osób szukających spokoju z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
5
280 m2
1981
15858564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27150282 15858564 Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie PREMIUM.Nieruchomość usytuowana jest na wydzielonej działce.Budynki w klasie PREMIUM charakteryzują się najwyższą jak...

Gniechowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 018 250 PLN (7 773 zł/m2)

5
2
131 m2
2025
15686680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23948246 15686680 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem!PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZENIE BUDOWY sierpień 2027Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźnia...

Kiełczówek (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

779 000 PLN (9 274 zł/m2)

4
1
84 m2
2027
15626577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22746142 15626577 Do sprzedania DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, Chrząstawa Mała, gm. Czernica, 13 km od granic Wrocławia.DOM niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwyższej klasy oraz w pełni wyposażony w sprzęt. Dom usytuowany jest na dużej działce 609,50 m2. ...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 900 PLN (7 873 zł/m2)

5
2
127 m2
2019
15471007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19299541 15471007 English version belowDo sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY, Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku DOM niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwyższej klasy oraz w pełni wyposażony w sprzęt z wy...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 470 000 PLN (6 476 zł/m2)

6
2
227 m2
2011