• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 936

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15897666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28007981 15897666 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 6023-pokojowy apartament o powierzchni 45,94 m, położony w zielonej i spokojnej części Karpacza, z szybkim dostępem do centrum miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno pod inwestycję, jak i do własne...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

466 869 PLN (10 375 zł/m2)

3
-
45 m2
2026
15897658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28007980 15897658 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 6022-pokojowy apartament o powierzchni 41,95 m, położony w zielonej i spokojnej części Karpacza, z szybkim dostępem do centrum miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno pod inwestycję, jak i do własne...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

426 321 PLN (10 398 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15897670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28007978 15897670 Opiekun nieruchomości: Dominika NowakNr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602*** Oferta wyłącznie w biurze SDP Nieruchomości ***3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,8 m2 z balkonem, położone jest na 3-piętro, w 3-piętrowym bloku na Klecinie. Otoczeni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 000 PLN (12 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1988
15894575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM, słoneczne, 2 tarasy, klimatyzowane 27944626 15894575 Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m², położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz nowoczesnym wykończeniem. Du...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15897672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007992 15897672 Polecam na wynajem na Gaju przy ul. Piławskiej mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46m2, z balkonem i osobną kuchnią. Wolne od zaraz!Opiekun oferty:Szymon MazurTel: +48 602 101 602*** DOSTĘPNE OD ZARAZ***Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie osobną kuch...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
-
46 m2
2005
15897665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28007989 15897665 *WYŁĄCZNIE W SDP*Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0561 ha, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 114,68 m. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (17 105 zł/m2)

6
1
114 m2
1910
15897662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28007988 15897662 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 6022-pokojowy apartament o powierzchni 42,03 m, położony w zielonej i spokojnej części Karpacza, z szybkim dostępem do centrum miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno pod inwestycję, jak i do własne...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

392 962 PLN (9 356 zł/m2)

2
-
42 m2
2026