• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Dom szeregowiec

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 99m2
  • Rodzaj Dom szeregowiec
  • Cena 1 390 000 PLN
  • MiastoDługołęka
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław.

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany w 2020r. Parter domu składa się z salonu z wyjściem na taras i ogród, kuchni z jadalnią, łazienki z prysznicem i wc oraz wiatrołapu. Na piętrze znajduje się sypialnia, garderoba (możliwość dodatkowego pokoju w zamian), pokój gościnny, łazienka z prysznicem, wanną i wc oraz pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd (płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, lodówko-zamrażarka, zmywarka, kawiarka, okap, zainstalowany filtr wody). Klimatyzacja założona w salonie i sypialni. Ogrzewanie gazowe, podłogowe - piec dwufunkcyjny. Okna pcv - 3-szybowe. Pokrycie dachu- dachówka ceramiczna. Dom zbudowany z bloczka betonowego, docieplony styropianem. Dodatkowo strych o powierzchni ok. 50 m.kw. Dwa miejsca postojowe przed budynkiem. Ogródek o powierzchni ok.150 m.kw w kształcie litery L, ogrodzony, z nasadzeniami i domkiem na narzędzia.

Okolica spokojna, świetna lokalizacja. Do wrocławskiego Rynku 12 km.
Media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny), klimatyzacja
Stan prawny: odrębna własność

Cena: 1 390 000 zł (do negocjacji)

Zapewniamy kompleksową obsługę, najlepsze kredyty hipoteczne, bezpieczną transakcję. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie zakupu, od prezentacji do przekazania kluczy. Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Monika Zaremba
BESTATE Nieruchomości Wrocław

tel: XXXXX098

e-mail:
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 22004)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15887316
  • Data publikacji: 11 maja 2026 11:31 (3 dni temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Dolnośląskie, Długołęka, Długołęka ,
Monika Zaremba

Monika Zaremba

+48XXXXXX098
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom szeregowiec na sprzedaż - Długołęka, Długołęka

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15887316

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 390 000 PLN

14 040 zł/m2
Długołęka (Długołęka) (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

Monika Zaremba

+48735244098

Główne cechy:

  • Powierzchnia 99m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2020

Opis - Dom Szeregowiec

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław.

Stan prawny: odrębna własność

Cena: 1 390 000 zł (do negocjacji)