• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Dom parterowy 115 m² | cisza, ogród i przestrzeń

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 115m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 995 000 PLN
  • MiastoChrząstawa mała
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i zadbanego domu parterowego, położonego w spokojnej oraz zielonej części Chrząstawy Małej, zaledwie kilkanaście kilometrów od Wrocławia. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego domu bez schodów, z dużą ilością naturalnego światła, prywatnością oraz bezpośrednim kontaktem z naturą. Dom doskonale sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób pracujących zdalnie, które chcą połączyć komfort codziennego życia z bliskością terenów zielonych.

Najważniejsze atuty:

Dom parterowy zapewniający wygodę codziennego użytkowania
Projekt ARCHIPELAG „KLEO”
Powierzchnia użytkowa około 115 m²
Garaż w bryle budynku o powierzchni 19,5 m²
Dwie łazienki
Przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz ogród
Stan prawny nieruchomości jest uregulowany. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna).

Budynek:
Dom został wybudowany według cenionego projektu ARCHIPELAG „KLEO”, który wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz wygodnym podziałem przestrzeni. Otwarta strefa dzienna zapewnia komfort codziennego życia oraz idealnie sprawdza się podczas rodzinnych spotkań i wspólnego spędzania czasu. Nieruchomość położona jest na działce zapewniającej prywatność oraz komfort wypoczynku. Okolica charakteryzuje się niską zabudową jednorodzinną, spokojnym otoczeniem oraz dużą ilością zieleni.

Lokalizacja:
Chrząstawa Mała to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji pod Wrocławiem dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni oraz bliskości natury. W okolicy znajdują się lasy, tereny spacerowe i rowerowe oraz zabudowa jednorodzinna, co tworzy wyjątkowo komfortowe warunki do życia. Jednocześnie lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dojazd do Wrocławia, dzięki czemu nieruchomość doskonale sprawdzi się dla osób pracujących w mieście, ale szukających spokojniejszego miejsca do życia.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy dom na żywo, aby mogli Państwo lepiej poznać jego układ, standard oraz wyjątkowy klimat otoczenia.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223, Opole, Gen. Tadeusza Kościuszki 1, lok. 1C.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu,
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej,
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji,
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach,
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy,
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań,
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy.

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894962
  • Data publikacji: 19 maja 2026 08:52 (56 minut temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Dolnośląskie, Chrząstawa Mała ,
Arkadiusz Maćkowiak

Arkadiusz Maćkowiak

+48XXXXXX018
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Chrząstawa Mała

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15894962

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

995 000 PLN

8 652 zł/m2
Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

Arkadiusz Maćkowiak

+48533289018

Główne cechy:

  • Powierzchnia 115m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2

Opis - Dom parterowy 115 m² | cisza, ogród i przestrzeń

Najważniejsze atuty:

Dom parterowy zapewniający wygodę codziennego użytkowania
Projekt ARCHIPELAG „KLEO”
Powierzchnia użytkowa około 115 m²
Garaż w bryle budynku o powierzchni 19,5 m²