• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 380m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 380 000 PLN
  • MiastoLubachów
  • Rok budowy1877

Opis szczegółowy

WYJĄTKOWA REZYDENCJA W SERCU GÓR SOWICH | 380 m² | DZIAŁKA 1700 m² | LUBACHÓW

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczym Lubachowie - miejscu, gdzie natura, cisza i komfort życia tworzą harmonijną całość. To dom z charakterem, zaprojektowany dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz wysoki standard wykończenia.

Lubachów | okolice Zagórza Śląskiego | Góry Sowie
Cena: 1 380 000 zł
Nieruchomość gotowa do zamieszkania - dostępna od zaraz

Dom o powierzchni 380 m² usytuowany jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1700 m². Bryła budynku zachwyca klimatem rezydencji w stylu rustykalnym, natomiast wnętrza zostały wykończone w nowoczesnym i eleganckim standardzie.

Już od wejścia uwagę przyciąga przestronny salon z kominkiem - idealne miejsce do rodzinnych spotkań i odpoczynku. Klimatyczna jadalnia z rustykalną kozą tworzy wyjątkową atmosferę, a funkcjonalna kuchnia wyposażona została w wysokiej klasy sprzęt marki Bosch oraz drewniane, dębowe blaty.

Rozkład pomieszczeń:

Przyziemie:

dwustanowiskowy garaż, z którego przechodzimy do salonu rozrywki z dużym stołem bilardowym, częścią wypoczynkową oraz balkonem

kotłownia

Parter:

reprezentacyjny salon z kominkiem
jadalnia
kuchnia
łazienka z prysznicem i WC

Piętro:

4 komfortowe pokoje
elegancka łazienka z wanną wolnostojącą oraz prysznicem
taras o powierzchni 25 m²

Poddasze:

przestronna sypialnia główna
łazienka

Dom przeszedł generalny remont w 2019 roku - wymieniono instalacje, wykonano nowy dach z ceramicznej dachówki Roben, odnowiono wnętrza i elewację. W 2021 roku nieruchomość została dodatkowo odświeżona.

Właściciele zadbali nie tylko o estetykę, ale również o bezpieczeństwo i ekonomię użytkowania:
✔ fotowoltaika Fronius 10 kW
✔ piec na pelet 25 kW
✔ pompa do podgrzewania wody
✔ monitoring i alarm Solid Security
✔ rolety antywłamaniowe
✔ elektryczna brama
✔ teren ogrodzony
✔ własna studnia z wodą zdatną do picia

Nieruchomość zachwyca również przestrzenią wokół domu. Ogród został zaprojektowany z myślą o relaksie i wypoczynku - znajduje się tutaj klimatyczna altana z drewna jesionowego, piec chlebowy, sad owocowy oraz miejsce dla najmłodszych. Całość dopełniają widoki na rzekę Bystrzycę i otaczające Góry Sowie.

Dodatkowym atutem jest duży parking wyłożony granitową kostką oraz dogodna lokalizacja - blisko Jeziora Bystrzyckiego, Zamku Grodno, tras rowerowych i szlaków turystycznych. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowy dom rodzinny, jak i inwestycja pod pensjonat lub ekskluzywny wynajem.

Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem - gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia prezentacji tej wyjątkowej nieruchomości.

Agent prowadzący:
Monika Muzyk
XXXXX886
XXXXX259
WOMBAT NIERUCHOMOŚCI

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894991
  • Data publikacji: 19 maja 2026 10:22 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11

Mapa

Dolnośląskie, Lubachów ,
Monika Muzyk - Wombat Nieruchomości

Monika Muzyk - Womba...

+48XXXXXX886
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Lubachów

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15894991

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 380 000 PLN

3 632 zł/m2
Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 380m2
  • Pokoje 11
  • Rok budowy 1877

Opis - Dom Wolnostojący

Lubachów | okolice Zagórza Śląskiego | Góry Sowie
Cena: 1 380 000 zł
Nieruchomość gotowa do zamieszkania - dostępna od zaraz

Piętro:

4 komfortowe pokoje
elegancka łazienka z wanną wolnostojącą oraz prysznicem
taras o powierzchni 25 m²

Poddasze:

przestronna sypialnia główna