- Nieruchomości woj. Dolnośląskie
Mieszkanie 3 pokojowe
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 61m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 426 100 PLN
- MiastoŚwidnica
- Rok budowy1985
Opis szczegółowy
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze!
Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie, daje duże możliwości aranżacyjne.
Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, osobna toaleta oraz przedpokój.
W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi nowszego typu.
Ogrzewanie miejskie. Ciepła woda również z sieci.
Czynsz wynosi około 688 zł (2m3 wody zimnej, 1m3 wody ciepłej, ogrzewanie, fundusz remontowy i opłaty eksploatacyjne). Dodatkowo płatne media i śmieci oraz sprzątanie klatki schodowej.
W mieszkaniu może pozostać całe umeblowanie i wyposażenie - mieszkanie gotowe do zamieszkania.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.
Mieszkanie słoneczne, położone w spokojnej części Osiedla Zarzecze. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, przychodnia zdrowia oraz przystanki autobusowe.
POLECAM! Więcej informacji pod numeremXXXXX803
.
LINK DO OFERTY:
Adres www ukryty
.
Tu pokazujemy tylko fragment naszej oferty. Obecnie mamy ponad 400 nieruchomości pełną bazę znajdziesz na naszej stronie.
Pobieramy prowizję od kupującego !
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Oferty tworzone są na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15766612
- Data publikacji: 21 maja 2026 18:52 (42 minuty temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 4 / 4
Mapa
Dolnośląskie, Świdnica ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Świdnica
nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15766612
426 100 PLN
6 985 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 61m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 1985
Opis - Mieszkanie
Ogrzewanie miejskie. Ciepła woda również z sieci.
Do mieszkania przynależy duża piwnica.
POLECAM! Więcej informacji pod numerem 690-003-803
.
LINK DO OFERTY:
http://www.alfaswidnica.pl/numer/77126
.
Pobieramy prowizję od kupującego !
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15766612
- Data publikacji: 21 maja 2026 18:52 (42 minuty temu)