- Nieruchomości woj. Dolnośląskie
Ostatnie 3-pokojowe (z komórką i parkingiem)GOTOWE
- Pokoje3
- Łazienki1
- Powierzchnia 60m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 635 191 PLN
- MiastoSiechnice
- Rok budowy2026
Opis szczegółowy
BEZ PCC
BEZ PODATKU
GOTOWE DO ODBIORU
Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach.
Cena obejmuje przynależne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską usytuowana przy mieszkaniu.
ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ
-przedpokój (z miejscem na dużą, zabudowaną szafę)-7,41 m2
-łazienka-4,95 m2
-pokój z aneksem kuchennym ( z wyjściem na balkon)-22,95 m2
-sypialnia-11,02 m2
-sypialnia-13,92 m2
balkon-6,56 m2
ATUTY
-mieszkanie bardzo jasne i przestronne
-bardzo ładnie wykończone części wspólne budynku
-media miejskie
-światłowód
-wjazd na osiedle zabezpieczony szlabanem (sterowanym telefonem)
W pobliżu:
-Biedronka
-apteka
-boisko
-siłownia plenerowa
W okolicy znajdziemy również: przedszkole, szkołę, nowy kompleks handlowy.
Tylko 5 km od granic Wrocławia
KOMUNIKACJA:
W pobliżu:
-przystanek autobusowy
-stacja kolejowa-(droga do Dworca Głównego Wrocławia zajmuje ok.7 minut) To rozwiązanie cieszy się zainteresowaniem mieszkańców osiedla, gdyż pozwala uniknąć korków i znacznie skraca i ułatwia czas dojazdu do ścisłego centrum.
Warto umówić się i obejrzeć mieszkanie na żywo.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów K.C.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15840658
- Data publikacji: 24 maja 2026 02:25 (11 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 1 / 2
Mapa
Dolnośląskie, Siechnice ,
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Siechnice
nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15840658
635 191 PLN
10 587 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 60m2
- Pokoje 3
- Łazienki 1
- Rok budowy 2026
Opis - Ostatnie 3-pokojowe (z komórką i parkingiem)GOTOWE
BEZ PCC
BEZ PODATKU
GOTOWE DO ODBIORU
ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ
-przedpokój (z miejscem na dużą, zabudowaną szafę)-7,41 m2
-łazienka-4,95 m2
-pokój z aneksem kuchennym ( z wyjściem na balkon)-22,95 m2
-sypialnia-11,02 m2
-sypialnia-13,92 m2
balkon-6,56 m2
ATUTY
-mieszkanie bardzo jasne i przestronne
-bardzo ładnie wykończone części wspólne budynku
Tylko 5 km od granic Wrocławia
KOMUNIKACJA:
W pobliżu:
-przystanek autobusowy
Warto umówić się i obejrzeć mieszkanie na żywo.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15840658
- Data publikacji: 24 maja 2026 02:25 (11 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 1 / 2