• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 60m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 3 400 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2016

Opis szczegółowy

Opiekun Oferty:
Katarzyna Flendrich
Nr licencji PFRN 28425
tel: XXXXX602

*for english scroll down*

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach?
Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z przestronnymi sypialniami i balkonem w budynku z 2016 roku.

Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy Krzyki, która zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej: sklepy m.in. Biedronka i T&J, punkty usługowe, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 - 1,2 km, Liceum - 1,4 km, przedszkola i żłobki. W pobliżu dwa parki - Park Krzycki oraz Park Południowy.
Do przystanku autobusowego zaledwie 300 m, a do najbliższego przystanku tramwajowego kilka minut pieszo. Szybki dojazd do ulic Przyjaźni i al. Karkonoskiej, zapewnia łatwy dojazd do centrum jak i wyjazd w kierunku węzła komunikacyjnego Bielany Wrocławskie, AOW, a także autostrady A4.

Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia nr 1,
- sypialnia nr 2,
- łazienka z WC,
- przedpokój,
- balkon.

Najważniejsze informacje:
- trójstronna ekspozycja,
- deska barlinecka na podłogach,
- dostępne od zaraz,
- budynek z 2016 z windą,
- dwie duże sypialnie,
- aneks kuchenny wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty AGD: lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka;
- dodatkowo możliwość wynajęcia dwóch zależnych miejsc postojowych w garażu podziemnym w cenie 300 zł/miesiąc,
- zwierzęta są akceptowalne,
- preferowany dłuższy okres najmu.

Opłaty: 3400 zł czynsz najmu + ok. 800 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia (zaliczka 200zł)

Kaucja w wysokości 3700 zł.

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania.

Opiekun Oferty:
Katarzyna Flendrich
Tel. XXXXX602

Listing Agent:
Katarzyna Flendrich
PFRN License No. 28425
tel. XXXXX602

Looking for a comfortable apartment for rent in Krzyki?
I highly recommend this 3-room apartment with spacious bedrooms and a balcony, located in a building from 2016.

Property surroundings:
The property is located in the Krzyki district, offering access to a full commercial and service infrastructure, including shops such as Biedronka and T&J, service points, schools, kindergartens, and nurseries. Nearby you will also find two parks Park Krzycki and Park Południowy.
The nearest bus stop is only 300 m away, while the tram stop can be reached within a few minutes on foot. Quick access to Przyjaźni Street and Karkonoska Avenue ensures convenient transport both to the city center and towards Bielany Wrocławskie, the Wrocław Motorway Bypass (AOW), and the A4 motorway.

Layout:
- living room with kitchenette,
- bedroom no. 1,
- bedroom no. 2,
- bathroom with toilet,
- hallway,
- balcony.

Key information:
- three-sided exposure,
- Barlinek wooden flooring,
- available immediately,
- building from 2016 with elevator,
- two spacious bedrooms,
- kitchenette fully equipped with household appliances: fridge-freezer, induction hob, oven, dishwasher;
- possibility to rent two dependent parking spaces in the underground garage for PLN 300/month,
- pets are welcome,
- long-term lease preferred.

Fees: rent: PLN 3,400/month + administrative fees: approx. PLN 800/month + electricity according to usage (advance payment PLN 200)

Security deposit: PLN 3,700

I invite you to schedule a free apartment viewing.
Property Advisor:
Katarzyna Flendrich
tel. XXXXX602 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890151
  • Data publikacji: 13 maja 2026 11:52 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki ,
Katarzyna Flendrich

Katarzyna Flendrich

+48XXXXXX602
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Wrocław, Krzyki

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15890151

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 400 PLN

57 zł/m2
Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Katarzyna Flendrich

+48602101602

Główne cechy:

  • Powierzchnia 60m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2016

Opis - Mieszkanie

Opiekun Oferty:
Katarzyna Flendrich
Nr licencji PFRN 28425
tel: 602 101 602

*for english scroll down*

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem na Krzykach?

Otoczenie nieruchomości:

Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia nr 1,
- sypialnia nr 2,
- łazienka z WC,
- przedpokój,
- balkon.

Najważniejsze informacje:
- trójstronna ekspozycja,
- deska barlinecka na podłogach,
- dostępne od zaraz,
- budynek z 2016 z windą,
- dwie duże sypialnie,
- zwierzęta są akceptowalne,
- preferowany dłuższy okres najmu.