• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
Brak zdjęcie dla tego ogłoszenia

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 34m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 557 600 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2027

Opis szczegółowy

Opiekun oferty:
Krzysztof Dudek

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania i na wynajem.
Lokalizacja:
Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części miasta, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej oraz głównych arterii drogowych. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz tereny rekreacyjne, co zapewnia wygodę na co dzień.

Układ pomieszczeń:
salon z aneksem kuchennym 18,36m2
sypialnia 10,05m2
łazienka 4,00m2
korytarz 2,44m2
balkon 3,53m2

Dodatkowo:
Możliwość zakupu miejsca postojowego (od 30 000zł.) i komórki lokatorskiej (od 10 tys. zł)

Najważniejsze informacje:
- poszukiwana we Wrocławiu lokalizacja
- stan deweloperski możliwość własnej aranżacji wnętrza
-nowoczesne budownictwo
-dobra ekspozycja zapewniająca naturalne doświetlenie wnętrz
Dlaczego warto?
To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Starannie zaprojektowana przestrzeń pozwala wygodnie urządzić miejsce do życia.
Potrzebujesz finansowania?
Nie martw się pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup tej nieruchomości.
Zadzwoń i umów się na prezentację!
Krzysztof Dudek

Ogłoszenie jest publikowane przez pośrednika nieruchomości, nie jest ofertą, nie stanowi informacji Dewelopera, o której mowa w art. 19a ustawy z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 695 z późn. zm.).. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890418
  • Data publikacji: 13 maja 2026 15:22 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 10

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki ,
Krzysztof Dudek

Krzysztof Dudek

+48XXXXXX602
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Krzyki

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15890418

557 600 PLN

16 400 zł/m2
Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Krzysztof Dudek

+48602101602

Główne cechy:

  • Powierzchnia 34m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2027

Opis - Mieszkanie

Opiekun oferty:
Krzysztof Dudek

Lokalizacja:

Układ pomieszczeń:
salon z aneksem kuchennym 18,36m2
sypialnia 10,05m2
łazienka 4,00m2
korytarz 2,44m2
balkon 3,53m2

Dodatkowo:

Najważniejsze informacje:
- poszukiwana we Wrocławiu lokalizacja
- stan deweloperski możliwość własnej aranżacji wnętrza
Krzysztof Dudek

Ogłoszenie jest publikowane przez pośrednika nieruchomości, nie jest ofertą, nie stanowi informacji Dewelopera, o której mowa w art. 19a ustawy z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 695 z późn. zm.)..