• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 70.5m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 599 250 PLN
  • MiastoLegnica
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Polecamy, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m², położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodę i komfort codziennego użytkowania.
Mieszkanie składa się z:
trzech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przestronnego holu. Lokal jest w pełni rozkładowy, wykończony i gotowy do zamieszkania od zaraz – bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.
Standard wykończenia:
ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci miejskiej, drewniana stolarka okienna, w pokojach panele podłogowe, w kuchni płytki, łazienka wykończona gresem. Nieruchomość znajduje się w reprezentacyjnej kamienicy zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową, co przekłada się na niskie koszty utrzymania – czynsz wynosi jedynie 9 zł/m².
To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących komfortowego mieszkania w stylowym budynku o podwyższonym standardzie. Świetnie sprawdzi się również jako inwestycja pod wynajem.

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej

Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości!
BEZPŁATNIE porównaj swoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891139
  • Data publikacji: 14 maja 2026 11:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Dolnośląskie, Legnica ,
Tomasz Walasek

Tomasz Walasek

+48XXXXXX015
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Legnica

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15891139

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

599 250 PLN

8 500 zł/m2
Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

Tomasz Walasek

+48730574015

Główne cechy:

  • Powierzchnia 70.5m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2020

Opis - Mieszkanie

Mieszkanie składa się z:
Standard wykończenia:

Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Sprawdź również inne oferty na naszej stronie firmowej
www.house-invest.pl