• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Legnica

Znalezionych ofert: 99

15894101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje / 1 piętro oś Kopernik 27923535 15894101 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz    tel. 793 775 800                Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 1 piętro oś Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, 10‑piętrowym bloku ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15750245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25119656 15750245 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – idealne dla rodziny!LOKALIZACJA Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 – zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum Legnicy. W najbliższe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

439 000 PLN (5 670 zł/m2)

3
1
77.43 m2
1910
15892978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899534 15892978 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej. Świetna lokalizacja - blisko centrum miasta. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

450 000 PLN (6 716 zł/m2)

3
1
67 m2
1930
15799132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181874 15799132 Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać - bez remontów, kurzu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie w Legnicy może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.Lokalizacja:Drugie piętro w kamienicy, w dobrze skomunikowanej części mia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

350 000 PLN (6 731 zł/m2)

2
1
52 m2
1922
15891195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie gotowe do wprowadzenia 27890859 15891195 Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132                  Mieszkanie 2 pokoje w Legnicy Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,88 m² w Legnicy. znajdujące się  przy ul. Wojska Polskiego . Mieszkanie ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

504 000 PLN (10 080 zł/m2)

2
1
50 m2
1918
15891139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889692 15891139 Polecamy, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m², położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodę i komfort codzienneg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 250 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
70.5 m2
2020
15867271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343117 15867271 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,7 m², usytuowane na III piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę. Nieruchomość znajduje się na zadbanym osiedlu z dostępem do miejsc postojowych o...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

459 000 PLN (10 044 zł/m2)

2
1
45.7 m2
2021
15716449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKAL MIESZKALNY 80,72MKW, UL. POSELSKA LEGNICA 25285625 15716449 NR OFERTY: SLDOC9186 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 80,72 m2, położony na parterze budynku przy ul. Poselskiej w Legnicy. Lokal został przekształcony z lokalu usługowego, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno...

Legnica, POSELSKA

590 000 PLN (7 309 zł/m2)

3
2
80.72 m2
-
15628849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821772 15628849 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem na centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 94 m² znajduje si...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

570 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15479585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19490785 15479585 LOKALIZACJA: Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem. Ulokuj swoje fundusze w nieruchomość i zarabiaj. Albo zamiesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

445 000 PLN (4 238 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15838528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732984 15838528 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

399 000 PLN (6 729 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1930
15791225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25986954 15791225 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu miasta – tuż obok Parku Miejskiego. Lokalizacja jest jednym z największych atutów nieruchomości – zaledwie dwie minuty spacerem dzielą od ścisłego centrum mi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (4 615 zł/m2)

3
1
78 m2
2020