- Nieruchomości woj. Dolnośląskie
Mieszkanie 2 pokojowe
- Pokoje2
- Łazienki1
- Powierzchnia 47.4m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 430 000 PLN
- MiastoWrocław
- Rok budowy1972
Opis szczegółowy
Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem.
Zapraszam na prezentację nieruchomości, bo na prawdę warto! :)
Najważniejsze informacje:
-Lokalizacja: ul. Sołtysowicka / Psie Pole / Wrocław
-Powierzchnia: 47,40 mkw razem z piwnicą, 44 mkw samo mieszkanie
-Ilość pomieszczeń: osobna kuchnia, salon z balkonem, duża sypialnia, łazienka i korytarz
- Piętro: 3 z 4
- Winda: nie
- Balkon: tak
- Rozkład: mieszkanie dwustronne
- Rowerownia/ wózkownia: nie
- Pomieszczenie dodatkowe: piwnica
- Miejsce parkingowe: jest bardzo dużo miejsc parkingowych za budynkiem od strony patio, wjazd zamykany bramą
- Ogrzewanie i ciepła woda: miejskie
- Czynsz administracyjny: aktualnie 750zł
- Mieszkanie wymaga generalnego remontu łącznie z wymianą instalacji elektrycznej
- W budynku były wymienione główne WLZ oraz piony wod-kan
DLACZEGO WARTO?
- Główna zaletą tego mieszkania jest jego dwustronność i jasność
- Przemyślany, funkcjonalny układ wyraźnie wydziela strefę dzienną i sypialnianą,
- Na uwagę zasługuje przestronny korytarz pozwalający na zabudowę dużej szafy
- Ogromnym atutem jest osobna kuchnia, którą można świetnie zagospodarować dużą ilością szafek
- W sypialni swobodnie zmieści się łóżko małżeńskie oraz pojemna szafa w zabudowie, a nawet biurko
- Z okien tego mieszkania masz widok na drzewa i zieleń
BUDYNEK I OTOCZENIE:
- Budynek jest po termomodernizacji
- Klatka w bardzo dobrym stanie
- Patio zapewnia przestrzeń na spacery z psem oraz mnóstwo miejsc parkingowych
- Dzięki temu, że budynki są w oddali mamy duże poczucie prywatności
LOKALIZACJA, KOMUNIKACJA, UDOGODNIENIA:
- Bliskość licznych uczelni, wydziału Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Oficerskiej (AWL)
- W pobliżu najdziesz mnóstwo sklepów, lokali usługowo-handlowych i CH Korona
- 100m - market Netto i przystanek autobusowy
Nie przegap tej okazji, przyjedź, zobacz i przekonaj się sam!
Opiekun oferty:
Stella Wilczyńska
Broker ds. sprzedaży nieruchomości
WILLHOME Nieruchomości
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891188
- Data publikacji: 14 maja 2026 12:37 (2 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3 / 4
Mapa
Dolnośląskie, Wrocław, Psie pole ,
Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Psie Pole
nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15891188
430 000 PLN
9 072 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 47.4m2
- Pokoje 2
- Łazienki 1
- Rok budowy 1972
Opis - Mieszkanie
Najważniejsze informacje:
-Lokalizacja: ul. Sołtysowicka / Psie Pole / Wrocław
- Piętro: 3 z 4
- Winda: nie
- Balkon: tak
- Rozkład: mieszkanie dwustronne
- Rowerownia/ wózkownia: nie
- Pomieszczenie dodatkowe: piwnica
- Ogrzewanie i ciepła woda: miejskie
- Czynsz administracyjny: aktualnie 750zł
- W budynku były wymienione główne WLZ oraz piony wod-kan
DLACZEGO WARTO?
- Z okien tego mieszkania masz widok na drzewa i zieleń