• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje12
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 733m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 380 000 PLN
  • MiastoBielawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
OKAZJA. Na sprzedaż budynek produkcyjno - magazynowy położony w Bielawie przy ulicy Tkackiej 17b.
- powierzchnia uzytkowa : 733,7 m2
- powierzchnia działki: 447 m2
- rodzaj nieruchomości: produkcyjno-magazynowa
- cena: 380 000zł
Nieruchomość wymaga remontu - zawalony dach
Przedmiotową nieruchomość stanowi budynek III kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 1174,93m2 położony na działce o powierzchni 447m2.
Nieruchomość zlokalizowana jest przy zbiegu ulicy Tkackiej i Wincentego Witosa w Bielawie na terenie byłych Zakładów BIELTEX S.A.
Teren posiada uzbrojenie w podstawowe sieci komunalne (energetyczna małej mocy –
istnieje możliwość zwiększenia, kanalizacyjna oraz własna studnia głębinowa).
Dane nieruchomości:
Księga Wieczysta SW1D/00018414/6
- działka nr 632/19
- budynek 3 kondygnacyjny
- funkcja magazynowo-warsztatowo-biurowa
- powierzchnia 1174,93 mkw
- dach dwuspadowy (obecnie zapadnięty)
- posadzki betonowe dużej nośności 800kg/mkw
- konstrukcja murowana tradycyjna (ściany z cegły klinkierowej)
Do nieruchomości prowadzi bardzo dogodny dojazd (dogodne połączenie z obwodnicą miasta i główną ulicą - Wolności). W odległości 60 m zlokalizowany jest market BIEDRONKA.
Budynek wpisany jest do rejestru zabytków - istnieje możliwość ubiegania się
o dofinansowanie remontu od Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (w sumie do 100% inwestycji).
Wedługg obowiązującego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w/w nieruchomość figuruje jako: tereny przemysłowe, obszar do adaptacji stanu istniejącego, proponowane inne nowe usługi.
Odległości drogowe:
* Wałbrzych: 30 km
* Wrocław: 50 km
* Legnica: 80 km
* Jelenia Góra: 80 km
* Przejście graniczne w Tłumaczowie (Czechy): 30 km
* Przejście graniczne w Kudowie (Czechy): 80 km
* Przejście graniczne w Zgorzelcu (Niemcy): 160 km
Możliwości zagospodarowania nieruchomości:
Opisana nieruchomość może być zagospodarowana z uwagi na charakter budowy na:
* hale produkcyjne
* magazyny, składy
* centrum logistyczno-administracyjne
* usługi - w tym mieszkaniowe
UWAGA; ZDJĘCIA POKAZUJĄ STAN Z ROKU 2010 .
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny
W tej samej okolicy mamy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 230 m², położony na II piętrze budynku przemysłowego przy ul. Tkackiej w Bielawie, na terenie dawnej fabryki BIELTEX S.A.
Nieruchomość daje szerokie możliwości adaptacyjne - idealnie sprawdzi się pod działalność usługową, biurową, magazynową, lekką produkcję, warsztat, a także jako przestrzeń typu loft do celów mieszkalno-usługowych.
Lokal posiada bardzo dogodny dojazd - szybkie połączenie z obwodnicą miasta oraz główną ulicą Wolności zapewnia komfortowy dostęp zarówno dla klientów, jak i dostawców. W bliskiej okolicy znajduje się również sklep Biedronka, co zwiększa wygodę codziennego funkcjonowania.
Cena: 149 000 zł
Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółów.
Telefon: XXXXX792 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896872
  • Data publikacji: 21 maja 2026 13:37 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 12

Mapa

Dolnośląskie, Bielawa, Bielawa ,
Robert Kinkel

Robert Kinkel

+48XXXXXX792
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Bielawa, Bielawa

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15896872

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

380 000 PLN

518 zł/m2
Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

Robert Kinkel

+48534196792

Główne cechy:

  • Powierzchnia 733m2
  • Pokoje 12

Opis - Lokal usługowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
- powierzchnia uzytkowa : 733,7 m2
- powierzchnia działki: 447 m2
- rodzaj nieruchomości: produkcyjno-magazynowa
- cena: 380 000zł
Nieruchomość wymaga remontu - zawalony dach
Dane nieruchomości:
Księga Wieczysta SW1D/00018414/6
- działka nr 632/19
- budynek 3 kondygnacyjny
- funkcja magazynowo-warsztatowo-biurowa
- powierzchnia 1174,93 mkw
- dach dwuspadowy (obecnie zapadnięty)
- posadzki betonowe dużej nośności 800kg/mkw