• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Lokal Komercyjny lokal usługowy

  • Pokoje12
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 3323m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 1 163 000 PLN
  • MiastoBielawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Kamienica - budynek jest obecnie przemysłowy, ale można zmienić sposób użytkowania na "mieszkaniowy". Budynek do remontu.
Lokalizacja: Bielawa /woj. Dolnośląskie/ ul. Waryńskiego 24
Powierzchnia: 3.323 m2
Powierzchnia działki: 2.332 m2
Rodzaj nieruchomości: produkcyjno-magazynowa
Opis:
Przedmiotową nieruchomość stanowi działka nr 13/11 o powierzchni 2332 m2 zabudowana II piętrowym budynkiem byłej przędzalni (o funkcji biurowo-magazynowej), wolno stojącym budynkiem portierni, budynkami o funkcji garażowej (była kuźnia, warsztat oraz spawalnia), stację trafo. Teren posiada uzbrojenie w podstawowe sieci komunalne (energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną). Rozwój najbliższego otoczenia w kierunku zabudowy mieszkaniowej sprawia, że działka idealnie nadaje się pod handel, usługi, a także na mieszkaniówkę.
Nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków jako dobro kultury - Jako zabytek ZWOLNIONY Z PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI, istnieje też możliwość ubiegania się o refundację remontu od konserwatora zabytków. Dach – do kapitalnego remontu (obecnie część dachu się zawaliła).
Nieruchomość posiada Decyzję o Warunkach Zabudowy, zakładającą możliwość przystosowania jej na cele handlowo - usługowo - mieszkaniowe.
Dodatkowo - przeprowadzona została dokładna inwentaryzacja obiektów oraz istnieje projekt
przystosowania obiektów zatwierdzony przez konserwatora zabytków (w załączniku przykładowe plany)
Budynek podstacji:
• powierzchnia 77,1m2
• budynek parterowy
• murowany, z cegły ceramicznej
• stropodach z płyt warstwowych
• tynki obustronne
• posadzki betonowe
• stolarka stalowa
Budynek przędzalni:
• powierzchnia: 3104,6m2
• budynek trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony
• sprawny dźwig towarowo-osobowy
• stropy ceramiczne, oparte na dźwigarach stalowych
• posadzki betonowe i ksylolitowe
• dach drewniany na belkach żelbetowych
Budynek garażowy (kuźnia, warsztat)
• powierzchnia: 103,7 m2
• ściany murowane z cegły ceramicznej
Budynek portierni – do rozbiórki ( przysługuje odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej z polisy OC za uszkodzenia spowodowane wypadkiem komunikacyjnym)
• powierzchnia: 37,7 m2
• budynek parterowy
• ściany murowane z cegły ceramicznej
• dach drewniany, trzyspadowy, kryty papą
Opisana nieruchomość może być zagospodarowana z uwagi na charakter budowy na:
• supermarkety
• magazyny, składy
• zabudowa mieszkaniowa
• hale produkcyjne
Telefon: XXXXX792 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896876
  • Data publikacji: 21 maja 2026 13:37 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 12

Mapa

Dolnośląskie, Bielawa, Bielawa ,
Robert Kinkel

Robert Kinkel

+48XXXXXX792
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na sprzedaż - Bielawa, Bielawa

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15896876

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 163 000 PLN

350 zł/m2
Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

Robert Kinkel

+48534196792

Główne cechy:

  • Powierzchnia 3323m2
  • Pokoje 12

Opis - Lokal usługowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Lokalizacja: Bielawa /woj. Dolnośląskie/ ul. Waryńskiego 24
Powierzchnia: 3.323 m2
Powierzchnia działki: 2.332 m2
Rodzaj nieruchomości: produkcyjno-magazynowa
Opis:
Budynek podstacji: