• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 44m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 907 740 PLN
  • MiastoWrocław
  • Rok budowy2027

Opis szczegółowy

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut!

To wyjątkowy Apartament położony na przedostatnimi piętrze - 15 piętrze w 16 piętrowym skrzydle apartamentowca, w tej części mamy 2 windy z poziomu garażu, a na kondygnacji znajdują się tyko 4 apartamenty, a jego wyjątkowa usytuowanie na tym poziomie daje niepowitalny widok na panoramę miasta.

Oferowany Apartament jest 2 pokojowy i ma powierzchnie 44,13 m2 – klasyczny dwupokojowy układ z narożną loggią. Główną cześć mieszkania stanowi salon z kuchnią w aneksie o pow. 28,36m2 z wyjściem na loggie o powierzchni 2,81m2, mamy też drugi oddzielny pokój o pow. 9,05m2, mamy łazienkę z toaletą o pow. 3,51m2 oraz przedpokój z miejscem na szafę w zabudowie.

Wysokość mieszkania 2,60m.

Apartament jest dwustronny, narożny i ma ekspozycje południowo – zachodnią i południowo- wschodnią. Wyjątkowa przestrzeń dla wyjątkowego mieszkańca.

Mieszkanie realizowane w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. W mieszkaniu będzie wideofon z opcją podłączania do Wi-fi, ogrzewanie miejskie, estymowany czynsz na poziomie 12-13zł/m2, możliwość montażu samodzielnego klimatyzacji.

Opcje dodatkowe zakupu zagwarantowany są tylko dla mieszkań powyżej 45m2, w przypadku tego mieszkania każdorazowo przed prezentacją potwierdzam możliwość zakupu miejsca, a dostępne mamy:

-miejsca postojowe pojedyncze za 45.000 lub miejsce postojowe z boxem 47.000 lub miejsce postojowe podwójne zależne w cenie 62.500zł,

-mamy też opcja zakupu komórki lokatorskiej dostępnej w cenie 5000zł/m2 w wielkościach od 4,1m2 do 8,44m2 (ilość ograniczona bez gwarancji dostępności)

Ostatni etap wyjątkowej inwestycji to Apartamentowiec o zróżnicowanej wysokości ze skrzydłem 6 piętrowym oraz skrzydłem 12 i 16 piętrową dominantą - całość oferuje ponad 220 zróżnicowanych powierzchniowo mieszkań od 28m2 do nawet 100m2. Znajdzie tu Państwo wygodne mieszkanie dla Siebie lub jako inwestycja na wynajem, czego dowodem są już funkcjonujące mieszkania z etapu zakończonego, całkowicie wyprzedanego i zamieszkałego. Na inwestycji znajdą się dwa poziomy garaży z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla mieszkańców. Styl, komfort oraz jakość wykonania sprawiły, że kolejny etap tej inwestycji staje się popularnym miejscem na inwestycje we własną przestrzeń lub jako inwestycja pod wynajem.

Święta lokalizacja inwestycji w dzielnicy Południe we pomiędzy równoległymi ul. Powstańców Śląskich i ul. Zielińskiego oraz zaledwie 15 minut pieszo do Dworca Głównego i 20 minut pieszo od Wrocławskiego Rynku. Osiedle zarówno od strony ul. Powstańców Śląskich i ul. Swobodnej z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą liczne połączenia autobusowe i tramwajowe. W najbliższej okolicy znajduje Sky Tower, Arkady Wrocławskie, i inne liczne sklepy i usługi. Bardzo dobra lokalizacja gwarantuje, że inwestycja spełni oczekiwania zarówno mieszkańca stałego jak i przyjaznego gościa będącego Państwa najemcą.

TERMINY

Zakończenie prac budowlanych : 31 lipca 2026

Pozwolenie na użytkownie: 31 październik 2026

Zakup od dewelopera na podstawie notarialnej umowy deweloperskiej bez PCC i baz prowizji.

Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu i zapoznania się z ofertą, na tym etapie sprzedaży jest jeszcze bardzo duży wybór pomiędzy możliwymi układami.

Ania Cieślak Doradca klienta

tel. XXXXX198

Nr oferty 13/AC/2026

Zamieszczone na naszych stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. OFERTA CENOWA AKTUALNA NA DZIEŃ 21.05.2026 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 21.05.2026

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897155
  • Data publikacji: 21 maja 2026 20:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 15 / 16

Mapa

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki ,
Anna Cieślak

Anna Cieślak

+48XXXXXX198
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Wrocław, Krzyki

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15897155

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

907 740 PLN

20 630 zł/m2
Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

Anna Cieślak

+48535422198

Główne cechy:

  • Powierzchnia 44m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2027

Opis - Mieszkanie

Wysokość mieszkania 2,60m.