• Nieruchomości woj. Dolnośląskie

Lokal Komercyjny lokal biurowy

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 48.86m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 281 000 PLN
  • MiastoLegnica
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 48,86 m², usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Anielewicza w Legnicy.
Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta, z wygodnym dostępem zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych klientów. Dodatkowym atutem jest parking bezpośrednio przed lokalem.

Lokal posiada funkcjonalny układ obejmujący
dwie sale obsługi klienta,
dodatkowe pomieszczenie,
toaletę oraz zaplecze sanitarno-gospodarcze.
Wnętrze zostało odświeżone i przygotowane do własnej aranżacji, co daje możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb przyszłego właściciela.

Nieruchomość wyposażona jest w nową instalację elektryczną oraz stolarkę okienną PCV. Wejście do lokalu znajduje się od strony ulicy i zostało przystosowane dla osób z ograniczoną mobilnością — dostęp zapewnia podjazd dla wózków. Obecnie lokal ogrzewany jest elektrycznie.
To idealna propozycja pod działalność usługową, biurową, gabinet, lokal handlowy lub kameralną gastronomię. Duża witryna oraz dobra ekspozycja zapewniają widoczność i komfort prowadzenia biznesu z bezpośrednią obsługą klienta.

Niskie koszty eksploatacyjne — stałe opłaty wynoszą około 400 zł miesięcznie — czynią tę ofertę atrakcyjną zarówno dla inwestora, jak i przedsiębiorcy szukającego własnej siedziby.

Lokal z dużym potencjałem i możliwością szybkiego rozpoczęcia działalności.

Zachęcamy do obejrzenia nieruchomości i kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Sprawdź także inne oferty na naszej stronie:
Z nami otrzymasz najkorzystniejszy kredyt na zakup nieruchomości! BEZPŁATNIE porównamy Twoją ofertę przed podpisaniem umowy kredytowej!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dane mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897508
  • Data publikacji: 22 maja 2026 13:37 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Dolnośląskie, Legnica ,
Norbert Miazga

Norbert Miazga

+48XXXXXX090
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na sprzedaż - Legnica

nieruchomosci-dolnoslaskie-24.pl / 15897508

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

281 000 PLN

5 751 zł/m2
Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

Norbert Miazga

+48730203090

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48.86m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1930

Opis - Lokal biurowy

Lokal posiada funkcjonalny układ obejmujący
dwie sale obsługi klienta,
dodatkowe pomieszczenie,
toaletę oraz zaplecze sanitarno-gospodarcze.