• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 780

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15864517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27268604 15864517 Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki położonej we Wrocławiu, na osiedlu Ołbin. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze ładnej, zrewitalizowanej kamienicy i składa się z jednego dużego pokoju, funkcjonalnego przedpokoju z aneksem kuchennym ora...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

420 000 PLN (12 448 zł/m2)

1
-
33.74 m2
1920
15594734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
pl.Nowy Targ-Ww Rynek 3 pok po remoncie kapitalnym 22058639 15594734 BEZ PROWIZJI!Wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie tuż przy Rynku - Plac Nowy Targ!Na sprzedaż nowoczesne, stylowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Wrocławia - przy Placu Nowy Targ, zaledwie 3 minuty spacerem do Rynku. Połączenie śc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

777 000 PLN (18 500 zł/m2)

3
1
42 m2
1960
15863385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27245537 15863385 Mieszkanie  w zadbanym budynku parterowym z lat 50-tych  , czterolokalowym z indywidualnym wejściem oraz z ogródkiem o pow ok 300 m2.   Mieszkanie 2 pokojowe  ( pierwotnie był to 1 pokój z oddzielną kuchnią- zapis w księdze wieczystej - istnieje możl...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

485 000 PLN (9 898 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15351307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16556072 15351307 2-pokojowy apartament, 43 m² w Centrum Wrocławia (Odra Tower)Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowym wieżowcu Odra Tower, idealny dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości w samym sercu Wrocławia. Apartament charakteryzuje się nie tylk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

818 000 PLN (18 865 zł/m2)

2
-
43.36 m2
2013
15863596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowa kawalerka 27m2/Balkon/.Stare Miasto! 27252589 15863596 Oferta deweloperska 0% prowizji.Gotowe do odbioru!Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej powierzchni 26,6mkw. Na  układ składa się :salon z aneksem kuchenny...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

479 000 PLN (18 423 zł/m2)

1
1
26 m2
2026
15863590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru 4 pokoje 69m2 /Wysoki standard 27252586 15863590 Oferta deweloperska 0% prowizji!Gotowe do odbioru!Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,4mkw z przynależną loggią 4,36 mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku oraz przyjazne, kameralne otoczenie wśród zielen...

Wrocław (Zakrzów) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2023
15862028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne pokoje, słoneczne, duży balkon 27221139 15862028 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15863592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 4pok 84m2/Loggia 21m2/.Stare Miasto! 27252588 15863592 Oferta deweloperska 0% prowizji.Gotowe do odbioru!Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni 83,3mkw. Na  układ składa się :Salon z anek...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 269 000 PLN (15 289 zł/m2)

4
2
83 m2
2026
15863455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, nietuzinkowy apartament nad Odrą 27248798 15863455 Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia Witolda, pierwsza linia zabudowy nad Odrą. Nowoczesne wnętrza zap...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 295 000 PLN (20 887 zł/m2)

2
1
62 m2
2018
15782377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Samo centrum, luksusowy apartament nad Odrą 25842357 15782377 Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia Witolda, pierwsza linia zabudowy nad Odrą. Nowoczesne wnętrza zap...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 295 000 PLN (20 887 zł/m2)

2
1
62 m2
2018
15527352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20536395 15527352 OKAZJA MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE DO WŁASNEJ ADAPTACJI!Oferujmy do sprzedaży rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem.Na pierwszej kondygnacji mieszkania znajdują się;- osobna kuchnia z oknem, - pokój dzienny z którego wychodzimy na duży b...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (9 373 zł/m2)

3
-
63.8 m2
1980
15616882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22517673 15616882 Na sprzedaż: Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie 73 m² Wrocław – GajNa sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m², położone na ostatnim, czwartym piętrze w niskim bloku na zielonym osiedlu Gaj. Nieruchomość znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
-
73 m2
2000