• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Łaziska

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łaziska

Znaleźliśmy 935 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Dolnośląskie

15896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27967559 15896085 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom wolnostojący 275 m działka 1234 m Muchobór WielkiPrzedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m, położony na działce o powierzchni 1234 m, zlokalizowany w jednej z najbardzi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 000 PLN (15 814 zł/m2)

7
3
215 m2
2010
15753310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25194766 15753310 Wspaniale położony, wolnostojący, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym i garażami zlokalizowany w miejscowości Studniska Dolne. Nieruchomość oddalona ok. 8 km od Zgorzelca i ok. 3 km. od Sulikowa (w którym ma siedzibę Urząd Gminy). Budynek pi...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

587 000 PLN (3 669 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15878942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602831 15878942 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m² położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje wiele możliwości wykorzystania - zarówno do zamieszkania, jak i jako ...

Olszyna (Dolnośląskie, gm. Olszyna)

420 000 PLN (1 927 zł/m2)

8
3
218 m2
1970
15799306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26185178 15799306 Na sprzedaż - wyjątkowy dom szachulcowy z historią (ok. 1820 r.)Na sprzedaż niezwykła nieruchomość z charakterem - historyczny dom o konstrukcji szachulcowej, którego początki sięgają około 1820 roku. To miejsce z duszą, w którym historia spotyka się...

Chmielno (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

499 000 PLN (1 715 zł/m2)

5
2
291 m2
1820
15735002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24849506 15735002 Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki!Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym.Na parterze domu znajduje się cześć dzienna...

Bojanice (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 580 000 PLN (8 681 zł/m2)

6
2
182 m2
2010
15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15561009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom 270 m2. Można zaaranżować 3 apartamenty. 21342228 15561009 Kudowa-Zdrój Nowy dom 270 m² 3 apartamenty Działka 1414 m² Idealny pod inwestycję lub działalnośćNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji w Kudowa-Zdrój — nowoczesny, całkowicie odbudowany budynek o powierzchni ok. 270 m², poł...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

890 000 PLN (3 296 zł/m2)

7
2
270 m2
2017
15876886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558200 15876886 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m² , użytkowej 280 m 2 , położony na działce o powierzchni 1000 m². Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji w Strzegom...

Strzegom (Dolnośląskie, gm. Strzegom)

699 000 PLN (2 184 zł/m2)

6
-
320 m2
1980
15866876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 114mkw/Garaż/Wysoki standard/Ogródek 27331306 15866876 Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 113,72mkwSzereg skrajnyGaraż, ogródekPompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w DobrzykowicachPlanowane przekazanie kluczy czerwiec 2027.Inwestycja to kameralne osiedle składają...

Dobrzykowice (Dolnośląskie, gm. Czernica)

775 000 PLN (6 858 zł/m2)

4
1
113 m2
2026