• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wojciechów

Znalezionych ofert: 1

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15896204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27973188 15896204 WOJCIECHÓW, GMINA ZAGRODNO, POWIAT ZŁOTORYJSKI, DWÓR I PARK POW. 27132 M2Dwór w Wojciechowie został wybudowany w 1782 roku, w miejscu wcześniejszego dworu. W 1894 roku został odrestaurowany, przebudowany na pałac, o czym świadczy chorągiewka na wieży...

Wojciechów (Dolnośląskie, gm. Zagrodno)

349 990 PLN (1 167 zł/m2)

12
-
300 m2
1782