• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Muchobór Mały

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: mały i Muchobór

Znaleźliśmy 165 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wrocław Dolnośląskie

15890443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kanalizacja , pompa, garaż, las 27877163 15890443 BEZ PROWIZJI I PCC!Nowoczesny dom 4 pokoje garaż możliwość dużej kuchni prywatny ogród Ratyń - WrocławKameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części Wrocławia - Ratyń. Funkcjonalny układ 4 pokoi z możliwością adaptacji garażu ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

840 080 PLN (8 078 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15852601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27036968 15852601 Dom z dużym potencjałem mieszkaniowym, inwestycyjnym oraz pod działalność.Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (parter + poddasze użytkowe) o pow. zabudowy 233,4 m², z wbudowanym garażem na dwa samochody (35,8 m²), położony na dużej, kształ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 000 PLN (10 583 zł/m2)

5
-
233.4 m2
2009
15667114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23591599 15667114 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia – Zalesiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego, co zapewnia mieszkańcom ciszę, spokój oraz bliskość natury. D...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 100 000 PLN (22 667 zł/m2)

9
2
225 m2
2003
15692302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z antersolą - Opatowicka 24040616 15692302 Zamieszkaj w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej malowniczych części Wrocławia - tuż przy Wyspie Opatowickiej. Nowoczesna architektura, otoczenie zieleni i kameralna atmosfera sprawiają, że to idealne miejsce do życia.Powierzc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2025
15781534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25830123 15781534 Dom bliźniak 193 m² – Brochów, Wrocław Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 193 m², usytuowany na działce 337 m² w spokojnej części Brochowa, blisko parku Bieńkowickiego. Dom wybudowany w 1990 r. z solidnej...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 686 000 PLN (8 736 zł/m2)

5
3
193 m2
1990
15784801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja do końca listopada | dom we Wrocławiu 25861694 15784801 Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu.Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Powierzchnia użytkowa 93,24 m2Ogródek około 40m22 balkony po około 4,5m2cena razem z miejscem postojowym 991 689 złw t...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

976 689 PLN (10 502 zł/m2)

4
-
93 m2
2025
15217018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12917085 15217018 WYJĄTKOWY DOM Z PIĘKNYM OGRODEMhomfi poleca do zakupu niezwykły 4 poziomowy dom jednorodzinny z przepięknym ogrodem w kameralnej lokalizacji we Wrocławiu. W celu uzyskania większej ilości materiałów zdjęciowych oraz szczegółów dotyczących nieruchomoś...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 000 PLN (12 939 zł/m2)

8
2
541 m2
2000
15807533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26368178 15807533 Szeregówka z ogromnym potencjałem Wrocław – zachodnia część miasta, Złotniki, okolice Leśnicy.POŁOŻENIE : Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w dynamicznie rozwijającej się zachodniej części Wrocławia. To lokalizacja, która przeżywa obe...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (5 758 zł/m2)

5
2
165 m2
1980