• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 155

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883121 15890687 Duży dom wolnostojący z pięknym ogrodem Karłowice garaż dwustanowiskowy Ulica Jana Karpińskiego – Karłowice, Wrocław Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Wrocławia – na Karłowicac...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (9 826 zł/m2)

5
2
172 m2
1979
15888190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806577 15888190 DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 2018 ROK WROCŁAW - KRZYKI OŁTASZYN OKOLICA UL KutrzebyPrzedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dojazd ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 900 PLN (9 999 zł/m2)

4
2
120 m2
2018
15887991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27799646 15887991 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 004 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15887977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27797899 15887977 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 990 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15887711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27792146 15887711 DOSKONAŁA LOKALIZACJA ok Grota Roweckiego POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTEResowanych DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy o pow. 109 m2, działka 136 m2 Rok budowy 2021, media miejski...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 000 PLN (10 314 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15888575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27817039 15888575 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15888539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27816552 15888539 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz działk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 556 zł/m2)

4
2
101.4 m2
2027
15888196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806581 15888196 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (13 325 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15888596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27817565 15888596 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 999 PLN (9 615 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15888298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27808954 15888298 Szereg otoczony zielenią bezpieczne osiedle pełna infrastrukturaSzeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 390 000 PLN (11 730 zł/m2)

4
1
118.5 m2
2000
15888197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806580 15888197 Dom Lux Premium 5 pokoi GARAŻ - OkazjaDom 5-pokojowy o powierzchni 156 m² znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m² ul KutrzebyParter:Salon 35 m² z wyjściem na ogród z tarasem 45 m²,Łazienka 4 m²,Pomieszczenie gospodarcze 3 m²,Garaż 1...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 298 900 PLN (7 216 zł/m2)

5
-
180 m2
2014
15888507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27814828 15888507 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (9 767 zł/m2)

4
2
90 m2
2026