• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15880019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27614269 15880019 REZERWACJA OFERTY Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – be...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (7 285 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15528526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20566243 15528526 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. Dom wolno stojący, wybudowany w 2012 r. o pow. użytkowej ok 210 m2., 2-kondygnacyjny , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykończone przez architekta w neutralnych kolorach oraz obowiązu...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 000 PLN (11 042 zł/m2)

6
2
240 m2
2012
15872621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499266 15872621 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Polecam do kupienia piętro zadbanego dwurodzinnego domu (95,4m2) wraz z poddaszem do wyłącznego korzystania z możliwością adaptacji oraz piwnicami o łącznej powierzchni 29,5m2. Działka wielkości 491 m2 jest ładn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 050 000 PLN (7 642 zł/m2)

3
1
137.4 m2
-
15871517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy /Luksusowy dom 159m2/Cena promocyjna 27470371 15871517 Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod WrocławiemPrezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej to propozycja wykraczająca poza stan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (8 799 zł/m2)

5
2
159 m2
2025
15744930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25048614 15744930 Dom wolnostojący na sprzedaż. Na dole 3 pokojowe mieszkanie 90m2, wykończenie standardowe, na górę osobne wejście gdzie znajduje się 5 pokoi z osobną łazienką. Na poddaszu mieszkanie o pow. użytkowej 40m2(duży pokój, z którego można zrobić dwa, łazie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (6 495 zł/m2)

10
3
200 m2
2008
15867487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27347110 15867487 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Malowniczym we Wrocławiu (Leśnica). To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie korzystać z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (10 392 zł/m2)

4
-
153 m2
2008
15864406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267303 15864406 Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, dwulokalowy dom położony na urokliwych Kuźnikach w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu.Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 963 m², zapewniającej prywatność i przestrzeń do rekreacji. Jest to dom przedwoje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 930 000 PLN (14 493 zł/m2)

6
-
133.17 m2
1930
15680773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23835884 15680773 Oferujemy na sprzedaż Dom z przepięknym ogrodem.Położenie:Południowo-zachodni Wrocław, ceniona, spokojna dzielnica Oporów – idealna dla rodzin i osób ceniących zieleń i dobrą infrastrukturę.Dom położony przy kameralnej, ślepej uliczce, w otoczeniu za...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 949 000 PLN (8 859 zł/m2)

6
3
220 m2
1999
14152417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 104342 14152417 Tu nie zapraszam Cię do `oferty`  Tu zapraszam Cię do PRZESTRZENI z klasą gdzie żyjesz na własnych zasadach. Dom z duszą. Przestrzeń, która czuje więcej **Zostały tylko 3 domy.** To ogłoszenie nie jest dla każdego.   Jest dla tych, którzy szukają m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

5
-
131 m2
2025
14528678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 139048 14528678 ZAPRASZAMY NA ETAP II Już GOTOWY DO ODBIORU ZOSTAŁO KILKA DOMÓW ! Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum dzielnica KRZYKI. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami w nie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 690 zł/m2)

4
-
100 m2
2025
14521488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 138318 14521488 Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ WROCŁAW KRZYKI. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami w niepowtarzalnym stylu. Domy sprzedawane są w standardzie dewelopersk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 165 000 PLN (8 893 zł/m2)

4
-
131 m2
2025
15800439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
151,48 MKW| GARAŻ| REKUPERACJA| 0% PROWIZJI|OGRÓD 26213976 15800439 Bliźniak 151,48 m² + ogród 150 m² 0% prowizji 5 lat gwarancji Rekuperacja Garaż Możliwy zakup przez osoby spoza UENowoczesny bliźniak o powierzchni 151,48 m² z pięknym ogrodem 150 m² o nasłonecznieniu południowo-wschodnim.Nieruchomość bezpośredni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (7 609 zł/m2)

6
2
151 m2
2025