• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 169

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15667236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23596090 15667236 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość – elegancki, przestronny dom szeregowy o powierzchni 150 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia – na zielonym i spokojnym Jagodnie.Idealne miejsce dla wymagających – ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 350 000 PLN (14 417 zł/m2)

7
3
163 m2
2019
15785615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25887483 15785615 Na sprzedaż: przestronny dom 229 m² z osobnym mieszkaniem – Wrocław, Wojszyce.LokalizacjaPrestiżowe, ciche Wojszyce – bardzo blisko centrum Wrocławia, z szybkim dojazdem komunikacją miejską i autem. W pobliżu: szkoły podstawowe, sklepy, usługi, kości...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 590 000 PLN (6 816 zł/m2)

6
-
380 m2
-
15852601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27036968 15852601 Dom z dużym potencjałem mieszkaniowym, inwestycyjnym oraz pod działalność.Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (parter + poddasze użytkowe) o pow. zabudowy 233,4 m², z wbudowanym garażem na dwa samochody (35,8 m²), położony na dużej, kształ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 000 PLN (10 583 zł/m2)

5
-
233.4 m2
2009
15845294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26859006 15845294 NA sprzedaż dom (bliźniak) z 2017 roku o powierzchni prawie 125 m.kw., w tym powierzchni użytkowej 105 m.kw. położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Widawa, w spokojnej okolicy wśród budynków mieszkalnych jednorodzinnych.Dom wykonany jest z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 920 zł/m2)

5
2
125 m2
2017
15667114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23591599 15667114 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia – Zalesiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego, co zapewnia mieszkańcom ciszę, spokój oraz bliskość natury. D...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 100 000 PLN (22 667 zł/m2)

9
2
225 m2
2003
15007837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 6664745 15007837 Do sprzedania solidny dom z lat 90 o powierzchni 400 m2 z dwoma garażami. Dom położony na dużej działce o powierzchni 2315 m2 graniczący z drogą krajową nr 5 (Wrocław - Poznań). Dom z dużym potencjałem, nadający się dla dużej rodziny, do prowadzenia ...

Wrocław (Widawa) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 999 PLN (5 000 zł/m2)

10
5
400 m2
1991
15800239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26210062 15800239 Dom Lux Okazja 5 pokoi Ołtaszyn ok.KutrzebyPołowa bliźniaka ze sporym ogrodem (550m). Budynek zatopiony w zieleni - ogrodzenie stanowi żywopłot stworzony z ponad 5 metrowych grabów. Dom ma dwie kondygnacje. Parter stanowi część dzienną składającą si...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 499 999 PLN (8 824 zł/m2)

5
2
170 m2
2018
15822280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641812 15822280 WROCŁAW KRZYKI OŁTASZN DOM JEDNORODZINNY Dom jednorodzinny wolnostojący, pow całkowita 217 m2, działka 581 m2, pełna własność, KW. Parter, piętro i przyziemie pod całą powierzchnią budynku. Dom znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy Wrocław...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (7 788 zł/m2)

5
2
217 m2
1975
15764738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie z tarasem na dachu 25453378 15764738 Bez prowizji biura bezpośrednio od deweloperaPolecamPiękny dom zlokalizowany tuż przy Lesie MokrzańskimAtuty lokalizacji:- Las Mokrzański - 1min spacerem- przystanek autobusowy - 1 minuta spacerem- szkoła podstawowa - 2 min autem- sklep - 4 min space...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 430 000 PLN (9 862 zł/m2)

5
2
145 m2
2025
15756504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja | dom Wrocław Krzyki 25255572 15756504 Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu.Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Powierzchnia użytkowa 90,1 m2Ogródek około 45m22 balkony po około 4,5m2cena razem z miejscem postojowym 958 797,50 złw...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

943 797 PLN (10 487 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15282273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 14654162 15282273 Dom na sprzedaż - Dla rodziny z dziećmi lub jako doskonała InwestycjaInformacje ogólne i ważne cechy:Liczba pokoi: 4Metraż: 135 m2Typ: szeregPowierzchnia działki: 215 m2Garaż zamykany - indywidualny (nie wliczony w metraż domu)Taras wraz z pięknie za...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 000 PLN (12 585 zł/m2)

4
2
135 m2
2016
15526560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20511951 15526560 ul. Rybnicka okoliceKupujący nie płaci prowizjiPrzestronny, zadbany, ponadczasowy wolnostojący dom z 2001 roku o powierzchni całkowitej około 240 m, który usytuowany jest na działce o pow. 432 m w pięknym i spokojnym miejscu blisko Centrum. Nieruchom...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 575 000 PLN (6 563 zł/m2)

6
3
240 m2
2001