• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 167

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15686420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23941583 15686420 Dla konesera – wyjątkowa willa w prestiżowej dzielnicyNieruchomość położona w wyjątkowej, prestiżowe, cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, willowe osiedle klimatycznych domów. W bardzo bliskim otoczeniu są liczne tereny zielone, Park Szczytnicki, ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 800 000 PLN (12 083 zł/m2)

11
-
480 m2
1929
15799482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26189266 15799482 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z ogrodem i potencjałem inwestycyjnym o powierzchni całkowitej około 650 m² (w tym 315 m² powierzchni użytkowej) plus pomieszczenie gospodarcze 20m², zlokalizowany przy ulicy Wołyńskiej we Wrocławiu, na zie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

12
4
650 m2
1977
15781534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25830123 15781534 Dom bliźniak 193 m² – Brochów, Wrocław Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 193 m², usytuowany na działce 337 m² w spokojnej części Brochowa, blisko parku Bieńkowickiego. Dom wybudowany w 1990 r. z solidnej...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 686 000 PLN (8 736 zł/m2)

5
3
193 m2
1990
15758745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25326244 15758745 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem przy ul. Cesarzowickiej, Oporów.LOKALIZACJA:Dom znajduje się w południowo-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Oporów przy ul. Cesarzowickiej. Jest to spokojna i zielona okoli...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (12 444 zł/m2)

4
1
152.6 m2
2004
15767521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25529347 15767521 Budynek inwestycyjny – Wrocław Widawa – 14 lokali, stopa zwrotu >9%Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni ok. 400 m², posadowiony na działce 1500 m², zlokalizowany we Wrocławiu (Widawa), tuż przy AOW. Najważniejsze informacje:- 14 lokali mie...

Wrocław (Widawa) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 000 PLN (6 750 zł/m2)

12
-
400 m2
1985
15791158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25984932 15791158 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. Pół domu -2 mieszkania o łącznej powierzchni ok 200 m2 ( na pierwszym i drugim piętrze w pięknej, zabytkowej , ; przedwojennej willi w jednej z najładniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Wrocławia, ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (9 833 zł/m2)

6
3
300 m2
1930
15786758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dni otwarte 22.11.25, Mokronos 2km od Oporowa 25913946 15786758 Na sprzedaż luksusowy szeregowiec o powierzchni 125,42 m² położony w Mokronosie Dolnym - zaledwie kilka minut od granic Wrocławia, 2km od Oporowa. Pięknie zagospodarowany ogród 130,17 m², garaż w bryle budynku z bezpośrednim wejściem z domu, wykończo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 920 zł/m2)

4
2
125 m2
2023
15784805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja listopad | dom Wrocław Krzyki 25861696 15784805 Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu.Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Powierzchnia użytkowa 90,10 m2Ogródek około 40m22 balkony po około 4,5m2cena razem z miejscem postojowym 958 797,50 zł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

943 797 PLN (10 487 zł/m2)

5
2
90 m2
2025
15776140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25695024 15776140 Na sprzedaż apartament z własnym ogrodem w Leśnicy -  PRZY LESIE ville slow life Nieruchomość położona przy ul. Komornickiej we wrocławskiej Leśnicy, w otoczeniu Lasu Ratyńskiego i Lasu Mokrzańskiego. To propozycja dla osób szukających komfortu domu ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

784 064 PLN (8 341 zł/m2)

5
-
94 m2
-
15776138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25695022 15776138 Na sprzedaż luksusowy apartament w LeśnicyScalając elegancję z otoczeniem lasu, powstała inwestycja PRZY LESIE ville slow life, zlokalizowana we wrocławskiej Leśnicy, na Żarze, przy ul. Komornickiej. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących kom...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 184 PLN (8 335 zł/m2)

5
-
90 m2
-
15773165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy Lesie Mokrzańskim | Garaż | 0% Prowizji 25630235 15773165 Ostatni dom w tak niskiej cenie za m²! Tylko 10 941 złm². Przestronny dom z garażem, tarasem i ogrodem w kameralnej inwestycji, znajduje się 60 sekund od Lasu Mokrzańskiego. Połącz komfort nowoczesnego budownictwa z bliskością natury - kupujesz bez p...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 465 000 PLN (11 015 zł/m2)

5
3
133 m2
-
15727299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem ul. Krzemieniecka 24715303 15727299 DOM Z POTENCJAŁEM - 260 m² , ul. KRZEMIENIECKAPoznaj tę wyjątkową ofertę - dom z ogromnym potencjałem przy ul. Krzemienieckiej o pow.  260 m².Nieruchomość o powierzchni 260 m², położona na działce o pow. 500 m², to idealna propozycja zarówno dla rodz...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 670 000 PLN (6 423 zł/m2)

6
-
260 m2
-