• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 155

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15734844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24845794 15734844 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00 !Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 140 m2 z dużym ogro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 720 000 PLN (12 286 zł/m2)

4
2
140 m2
1971
15846011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26873406 15846011 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki na zielonym osiedlu pod Wrocławiem, garaż w budynku. Planowany odbiór- II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięciopokojo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
2
105 m2
2025
15614025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22485964 15614025 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja składa się z sześciu budynków w zabudowie bliźn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 459 000 PLN (10 807 zł/m2)

4
-
135 m2
2024
15776666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25715412 15776666 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży pięci...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 012 725 PLN (11 253 zł/m2)

5
2
90 m2
2024
15862317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224360 15862317 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomośc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (9 396 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15862316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224359 15862316 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 315 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15848017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26927973 15848017 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Garaż w bryle budynku Ogród + taras trzy niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 420 853 PLN (10 764 zł/m2)

5
2
132 m2
2027
15768381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25542165 15768381 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15637041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978067 15637041 Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun ofertyJacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze strychem, co daje dużą przestrzeń aranżacyjną.Możliwość wydziel...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

4
2
120 m2
1920
15699330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24165591 15699330 Szukasz wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem do własnej aranżacji, położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Wrocławia Zalesiu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Modernistyczny styl z kubiczną bryłą, płaskim dachem i duż...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 000 PLN (11 842 zł/m2)

6
2
304 m2
1965
15694595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24089384 15694595 Opiekun oferty Tomasz Leimantel. 602 101 602PIĘKNY DOM NA OPOROWIE Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest jednym z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia i dzięk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 490 000 PLN (15 752 zł/m2)

6
-
412 m2
1957