• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Domy na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 155

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15667821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609885 15667821 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602 101 602 Informacje podstawowe:Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2.Budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Widawskiej. Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa.Atuty:-...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 099 000 PLN (7 850 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990
15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983
15714722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24466919 15714722 Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na BrochowieOpiekun oferty:Jacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy Brochowa. Wszystkie media, w tym światłowód.Układ budynku pozwal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (8 591 zł/m2)

5
2
220 m2
1997
15692287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24040699 15692287 Przestronny dom na dużej działce 4000 m Wrocław 195 m 6 pokoi SaunaOpiekun oferty:Natalia Sobczyńska +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje ciszę i...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 000 PLN (17 944 zł/m2)

6
2
195 m2
2000
15643402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137441 15643402 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący z widokiem na Odrę, położony w cichej i zielonej części Wrocławia- Karłowice Dom położony na dużej działce 735 m2 i składa się z trzech poziomów: - przyziemie z pomieszczeniami gos...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (11 282 zł/m2)

5
2
195 m2
1970
15620887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22614212 15620887 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż projekt dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Cena obejmuje działkę 458 m2, projekt budowlany i pozwolenie na budowę.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Stabłowica...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (5 491 zł/m2)

5
-
173 m2
-
15612532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22450473 15612532 Doradca klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802Tel 602101602Wyłącznie w SDP Nieruchomości! Połowa willi z lat 30-tych XX wieku z dużym ogrodem (400 m2) i możliwością powiększenia o poddasze użytkowe.Oddzielna Księga Wieczysta.Otoczenie nieruchomości...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (8 687 zł/m2)

4
-
115 m2
1930
15606096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22322163 15606096 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości: Teren domków jednorodzinnych z przeznaczeniem mieszkania i prowadzenia działalności gospoda...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 695 000 PLN (6 738 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15566061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21469721 15566061 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602TYLKO W SDP Nieruchomości!!!Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku.(ENGLISH VERSION BELEOW)Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy ul. Tenisowej. Nieruchomość ma 210 m2 powierzchni użytkowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 490 000 PLN (21 381 zł/m2)

5
-
210 m2
-
15417628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18077637 15417628 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
14756203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48909 14756203 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Otoczenie:Willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilośćią zieleni przy samej nieruchomości.Nieruchomość:Powierzchnia gruntu 1714m2 Powierzchnia domu 367m2 PARTER:- salon- ja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 000 PLN (13 079 zł/m2)

7
-
367 m2
2011